Konin

Oddział DG-INWEST w Koninie – kredyty hipoteczne, gotówkowe, kredyty dla firm i leasing

Konin to miasto, które jest największym ośrodkiem przemysłowym Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego. Właśnie w tej części kraju znajdują się elektrownie zasilające w prąd duży obszar Polski. Oprócz tego warto wskazać na Konin jako na ważny węzeł komunikacyjny, który łączy Polskę z Europą. Jeżeli przeniesiemy się do przeszłości, właśnie przez Konin przebiegał Szlak Bursztynowy.

Wprawdzie w DG-INWEST nie handlujemy bursztynem, ale mamy coś równie wartościowego. Jesteśmy brokerem finansowym, który postawił sobie za cel, aby oferować Klientom tanie kredyty bankowe i inne produkty finansowe. Teraz jesteśmy obecni również w Dolinie Konińskiej. Nasz oddział DG-INWEST w Koninie obsługuje Klientów biznesowych oraz indywidualnych.

Oferta oddziału DG-INWEST Konin dla osób fizycznych

Osoby prywatne mogą potrzebować dodatkowej gotówki z bardzo różnych powodów. Najczęściej banki jako instytucje finansowe są odwiedzane przez osoby prywatne w celu zaciągnięcia jednego z dwóch rodzajów kredytu, tj.:

  • Kredyt hipoteczny – najtańszy kredyt na rynku. Zwykle jest to kredyt na mieszkanie lub kredyt na budowę domu, ale może też być spożytkowany na zakup działki. Ma on długi okres kredytowania i niskie oprocentowanie. Kalkulacja kredytu hipotecznego przez eksperta finansowego w oddziale DG-INWEST w Koninie pozwala wybrać najtańszy produkt na rynku.
  • Kredyt gotówkowy – jeden z najdroższych kredytów, ale w zamian może być spożytkowany na dowolny cel. Klient nie musi informować banku, na co wyda pozyskane środki. Może to być jakaś impreza rodzinna (np. wesele, chrzciny, osiemnastka), wycieczka, zakup sprzętu AGD itp.

Oczywiście w DG-INWEST pomagamy też przy innych produktach dla Klientów indywidualnych. Są to m.in.:

  • kredyt na samochód (na zakup pojazdu),
  • kredyt konsolidacja (kredyt skonsolidowany na spłatę innych zobowiązań),
  • kredyt bez BIK (kredyt dla zadłużonych bez możliwości zaciągnięcia kredytu w banku).

Kredyty w oddziale DG-INWEST Konin dla przedsiębiorców

W oddziale DG-INWEST w Koninie pomagamy też firmom. Nasi eksperci finansowi są wsparciem przy różnych kredytach dla firm. Należą do nich m.in.:

  • kredyty inwestycyjne – kredyt dla firmy na przedsięwzięcie o charakterze inwestycyjnym;
  • kredyt obrotowy – kredyt dla firmy udzielany na podstawie obrotów, który jest spożytkowany na zaspokojenie bieżącej działalności oraz podwyższenie płynności finansowej.

Inne kredyty, o jakie mogą ubiegać się firmy w DG-INWEST, szczególnie dopiero raczkujące na rynku, to m.in. kredyt na start czy kredyt na dotację z UE. Poza kredytami oferujemy jeszcze inne produkty finansowe, które są chętnie wybierane przez przedsiębiorców odwiedzających oddział DG-INWEST w Koninie. Są to leasing (leasing operacyjny lub leasing finansowy) i faktoring (faktoring pełny lub faktoring odwrócony).

Tanie kredyty bankowe w oddziale DG-INWEST w Koninie

Warto podkreślić, że jako broker finansowy DG-INWEST mamy blisko 30 lat doświadczenia w branży. Możemy pochwalić się współpracą z ponad 60 różnymi bankami i instytucjami finansowymi. Pozwala nam to oferować najlepsze warunki na rynku. Gwarantujemy, że zawsze oprocentowanie kredytu będzie najniższe. Do dyspozycji naszych Klientów jest ponad 200 ekspertów finansowych o dużym doświadczeniu i wiedzy z zakresu finansów oraz negocjacji. To specjaliści kredytowi, którzy są wsparciem dla naszych Klientów w procesie ubiegania się o kredyt, ale też już po podpisaniu umowy. Również Klienci oddziału DG-INWEST Konin mogą liczyć na nasze wsparcie przez cały okres kredytowania.

Wszystkich zainteresowanych tanim kredytem o niskiej racie i przy minimum formalności zapraszamy do naszej siedziby. Oddział DG-INWEST Konin mieści się przy ulicy Kramowej 3. Skontaktować się z nami można też telefonicznie ((+48) 601 256 111) i mailowo (konin@dg-finanse.pl).

Leasing i kredyt – znajdź nasz oddział w swoim regionie!

Konin
ul. Kramowa 3
62-500 Konin
M (+48) 601 256 111
konin@dg-finanse.pl