Leasing bez BIK

Leasing bez BIK i KRD

Częstym problemem wielu różnych przedsiębiorstw są kłopoty z właściwą płynnością finansową. Leasing bez BIK jest świetnym rozwiązaniem dla takich firm i dzięki niemu przedsiębiorstwa z negatywną historią kredytową w BIK, BIG, BRKN lub KRD mogą uzyskać niezbędne w prowadzeniu działalności środki. Mimo złej historii nic nie stoi na przeszkodzie aby Twoja firma otrzymała finansowanie w postaci leasingu operacyjnego lub finansowego – wystarczy przeczytać poniższy artykuł i skontaktować się z nami.

Korzyści – sprawdź co zyskujesz?

Wybranie tego rodzaju pożyczki, niesie za sobą szereg zysków dla firm korzystających z tego rozwiązania. Jest to świetny wybór zarówno dla małych, jak i średnich przedsiębiorstw z kilku różnych powodów, z których można wymienić np. nieskomplikowany proces uzyskania czy uproszczone do granic procedury, które polegają na dostarczeniu kilku niezbędnych dokumentów. Inną zaletą, oprócz łatwego i szybkiego dostania pieniędzy na dany cel, jest gwarancja korzystnej umowy, która pozwala łatwo spłacić wszelkie raty.

Gwarantujemy jasne, nieskomplikowane procedury i nie wymagamy szeregu różnych informacji, potrzebnych przy otrzymaniu standardowych kredytów. Ułatwiamy korzystanie z naszych usług poprzez:

 • brak weryfikacji w BIK, BIG, BRKN i KRD
 • nie wymagamy US i ZUS
 • brak weryfikacji zdolności kredytowej
 • brak ograniczeń wieku leasingobiorcy
 • uproszczone procedury

4 proste kroki

Dzięki naszym prostym procedurom, do wydania tego rodzaju leasingu bez BIK, nieoceniającego zdolności kredytowej, wystarczą 4 małe kroki:

 1. Wysyłasz nam dokumenty firmy CEiDG / KRS, skan dowodu osobistego
 2. Decyzja jest podejmowana w ciągu 48 h
 3. Podpisujesz umowę leasingu
 4. Odbierasz przedmiot

Leasing bez BIK i KRD

Leasing zwrotny

0 zł opłaty wstępnej, indywidualnie dobrany czas spłat rat i brak wpływu na zdolność kredytową – to tylko część zalet wynikających z tego rozwiązania. Wtórny leasing może zwolnić zamrożone środki firmy i jest świetną alternatywą dla np. pożyczki na hipotekę.

Najlepiej ubiegać się o leasing zwrotny kiedy:

 • Bank odmówił finansowania z powodu negatywnej historii kredytowej.
 • Potrzebujesz gotówki na dowolny cel leasing bez bik i krd 

Wystarczy abyś przesłał do nas wykaz środków trwałych a my przeprowadźmy transakcję w leasingu zwrotnym, co pozwoli na odblokowanie zamrożonej gotówki w aktywach.

Więcej o leasingu zwrotnym – Leasing zwrotny

Zobacz film – jak działamy

Wykaz dokumentów niezbędnych

 • Wypis CEiDG / KRS
 • Skan dowodu osobistego
 • (Opcjonalnie) dokumenty za poprzedni rok obrachunkowy
 • (Opcjonalnie) historia przychodów i dochodów KPiR lub bilans i RZiS
 • Faktura proforma na wybrany przedmiot leasingu

Usuwanie danych z BIK

Wszystkie banki podlegają pod Komisję Nadzoru Finansowego, która określa zasady ilości przeterminowanych zobowiązań. Większość banków rozpatruje negatywnie wnioski jeśli spóźniliśmy się powyżej 30 dni. Jest jednak kilka możliwych sytuacji, w których rejestry w Biurze można zmienić czy skreślić. Jeśli chciałbyś wyczyścić BIK lub zmienić w nim dane, skontaktuj się z naszym doradcą – Doradca Finansowy

Z każdą instytucją można się porozumieć i doprowadzić do ugody. Najlepiej to zrobią osoby które mają w tym doświadczenie i szybko wypracują korzystny kompromis. Po podpisaniu ugody z bankiem lub innym wierzycielem spłacasz raty na jakie Cię stać. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą pod numerem telefonu 664 12 34 00.

Co możemy Ci zaoferować?

Leasing bez BIK stosujemy dla nowo powstałych podmiotów, jak i dla przedsiębiorstw starszych z niejasną historią kredytową. Dodatkowo klienci mogą liczyć na dodatkowe produkty, w tym m.in.: kredyt w instytucjach pozabankowych, czy też faktoring, czyli kupno należności (ważnych, jeszcze przed terminem płatności) – przy faktoringu sprawdzani są tylko dostawcy, z którymi współpracuje firma.

leasing bez bik i krd

KONTO DLA OSÓB FIZYCZNYCH I PROWADZĄCYCH

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

 

Konto bankowe – opłata za założenie konta 0 zł i szereg innych korzyści
Sprawdź z jakimi zaletami wiąże się założenie konta w DG Invest:

 • – prowadzenie rachunku 0 zł
 • – przelewy online – w czasie rzeczywistym
 • – 10 bezpłatnych przelewów
 • – konta walutowe EUR/USD/CHF/GBP
 • – dostęp do kantoru wymiany walut
 • – internetowy dostęp z możliwością składania dyspozycji przelewów

*każdy kolejny przelew w kwocie 0,2 % nie mniej niż 5 zł

*przelewy bezpłatne do rekomendowanych banków

Skontaktuj się z nami i zobacz, jak bardzo łatwe jest uzyskanie leasingu bez BIK czy jak prosto można założyć u nas konto – odwiedź nas w placówce DG-Inwest. Jeśli masz jakiekolwiek pytania i wątpliwości związane z naszą ofertą – zgłoś się do nas. Nasi specjaliści wszystko wyjaśnią i odpowiedzą na wszelkie pytania. Chcemy jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych klientów, dlatego udostępniamy jedynie najlepsze i najkorzystniejsze dla klientów oferty.

Nie czekaj, przyjdź do naszej placówki, przedstawimy Ci świetną ofertę i wydamy kartę prepaid, która jest zarejestrowana na spółkę DG-INWEST.