Leasing bez BIK i KRD

Leasing bez BIK? Częstym problemem wielu różnych przedsiębiorstw są kłopoty z właściwą płynnością finansową. Leasing bez BIK jest świetnym rozwiązaniem dla takich firm i dzięki niemu przedsiębiorstwa z negatywną historią kredytową w BIK, BIG, BRKN lub KRD mogą uzyskać niezbędne w prowadzeniu działalności środki. Mimo złej historii nic nie stoi na przeszkodzie aby Twoja firma otrzymała finansowanie w postaci leasingu operacyjnego lub finansowego – wystarczy przeczytać poniższy artykuł i skontaktować się z nami.

Leasing bez BIK i KRD

Wybranie tego rodzaju pożyczki, niesie za sobą szereg zysków dla firm korzystających z tego rozwiązania. Jest to świetny wybór zarówno dla małych, jak i średnich przedsiębiorstw z kilku różnych powodów, z których można wymienić np. nieskomplikowany proces uzyskania czy uproszczone do granic procedury, które polegają na dostarczeniu kilku niezbędnych dokumentów. Inną zaletą, oprócz łatwego i szybkiego dostania pieniędzy na dany cel, jest gwarancja korzystnej umowy, która pozwala łatwo spłacić wszelkie raty.

Gwarantujemy jasne, nieskomplikowane procedury i nie wymagamy szeregu różnych informacji, potrzebnych przy otrzymaniu standardowych kredytów. Ułatwiamy korzystanie z naszych usług poprzez:

 • brak weryfikacji w BIK, BIG, BRKN i KRD;
 • nie wymagamy US i ZUS;
 • brak weryfikacji zdolności kredytowej;
 • brak ograniczeń wieku leasingobiorcy;
 • uproszczone procedury;

Leasing bez BIK I KRD – krok po kroku 

Dzięki naszym prostym procedurom, do wydania tego rodzaju leasingu bez BIK, nieoceniającego zdolności kredytowej, wystarczą 4 małe kroki:

 1. Wysyłasz nam dokumenty firmy CEiDG / KRS, skan dowodu osobistego;
 2. Decyzja jest podejmowana w ciągu 48 h;
 3. Podpisujesz umowę leasingu;
 4. Odbierasz przedmiot.

 

Leasing bez BIK i KRD

Leasing bez BIK i wpłaty własnej

0 zł opłaty wstępnej, indywidualnie dobrany czas spłat rat i brak wpływu na zdolność kredytową – to tylko część zalet wynikających z tego rozwiązania. Wtórny leasing może zwolnić zamrożone środki firmy i jest świetną alternatywą dla np. pożyczki na hipotekę.

Najlepiej ubiegać się o leasing zwrotny kiedy:

 • Bank odmówił finansowania z powodu negatywnej historii kredytowej.
 • Potrzebujesz gotówki na dowolny cel. leasing bez bik i krd 

Wystarczy abyś przesłał do nas wykaz środków trwałych a my przeprowadźmy transakcję w leasingu zwrotnym, co pozwoli na odblokowanie zamrożonej gotówki w aktywach.

Zobacz film – jak działamy

Leasing bez BIK -wykaz dokumentów

 • Wypis CEiDG / KRS,
 • Skan dowodu osobistego,
 • (Opcjonalnie) dokumenty za poprzedni rok obrachunkowy,
 • (Opcjonalnie) historia przychodów i dochodów KPiR lub bilans i RZiS,
 • Faktura proforma na wybrany przedmiot leasingu.

Leasing samochodu bez BIK i KRD

Leasing bez sprawdzania w BIK na samochód otrzymasz bez większego problemu jak również na leasing maszyn lub specjalistycznych urządzeń. Leasing samochodu bez BIK możesz otrzymać na auto nowe lub używane. Najlepiej finansują się auta od autoryzowanych dostawców, jednak jeśli masz inny samochód też poradzimy sobie z sfinansowaniem.

Leasing bez BIK stosujemy dla nowo powstałych podmiotów, jak i dla przedsiębiorstw starszych z niejasną historią kredytową. Dodatkowo klienci mogą liczyć na dodatkowe produkty, w tym m.in.: kredyt w instytucjach pozabankowych, czy też faktoring, czyli kupno należności (ważnych, jeszcze przed terminem płatności) – przy faktoringu sprawdzani są tylko dostawcy, z którymi współpracuje firma.

leasing bez bik i krd

Usuwanie danych z BIK – po usunięciu wpisu otrzymasz również kredyt

Wszystkie banki podlegają pod Komisję Nadzoru Finansowego, która określa zasady ilości przeterminowanych zobowiązań. Większość banków rozpatruje negatywnie wnioski jeśli spóźniliśmy się powyżej 30 dni. Jest jednak kilka możliwych sytuacji, w których rejestry w Biurze można zmienić czy skreślić. Jeśli chciałbyś wyczyścić BIK lub zmienić w nim dane, skontaktuj się z naszym doradcą – Doradca Finansowy

Z każdą instytucją można się porozumieć i doprowadzić do ugody. Najlepiej to zrobią osoby które mają w tym doświadczenie i szybko wypracują korzystny kompromis. Po podpisaniu ugody z bankiem lub innym wierzycielem spłacasz raty na jakie Cię stać. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą pod numerem telefonu 664 12 34 00.

KALKULATOR LEASINGU