Kalkulator leasingowy

Cena netto przedmiotu leasingu:
Opłata wstępna: %
%
Liczba opłat miesięcznych (rat):

Wynik kalkulacji

Wysokość opłaty miesięcznej netto:
%
Rata leasingu netto:
Kwota wykupu przedmiotu:
%
Suma wszystkich opłat:
%

Kalkulator leasingowy to symulacja rat i nie jest to oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ma jedynie charakter informacyjny. Ten kalkulator pozwoli Ci oszacować przykładowe koszty, które będziesz musiał ponieść jeśli zdecydujesz się na ofertę danego leasingu.

Znajdujący się na naszej stronie kalkulator leasingowy działa w bardzo prosty sposób. Wystarczy wypełnić wyznaczone pola dotyczące tego ile kosztuje wybrany przez nas przedmiot, jaką opłatę wstępną możemy zapłacić oraz na ile rat chcemy tą spłatę rozłożyć. Nasz kalkulator leasingu w kilka sekund obliczy cenę jaką będziesz musiał zapłacić. Takie narzędzie jest bardzo wygodne, ponieważ możesz szybko i wygodnie sprawdzić ważne dla Ciebie dane bez wychodzenia z domu.

Przedmioty leasingu oraz dopuszczalne okresy w leasingu operacyjnym:

 • Sprzęt komputerowy – tylko nowe, okres leasingu od 18 do 48 miesięcy
 • Samochody – wiek samochodu do 8 lat, okres leasingu, od 24 do 84 miesięcy
 • Ciągniki siodłowe – wiek ciągnika lub naczepy do 10 lat, okres leasingu od 36 do 84 miesięcy
 • Maszyny i urządzenia – wiek do 10 lat, okres od 24 do 84 miesięcy

Kalkulator leasingowy – wybór oferty

Pamiętaj zanim podejmiesz decyzję o wyborze firmy, poczytaj opinie o takiej firmie, zapoznaj się z warunkami umowy i co może się stać, jeśli opóźnisz się w spłacie. W DG – INWEST negocjujemy za Ciebie mamy możliwości zmniejszenia lub zawieszenia rat do 6 miesięcy aż poprawisz swoją płynności finansową. Dodatkowo otrzymasz kartę Master Card to szereg korzyści m.in. premie pieniężne za polecenia klientów, jak również rabaty i zniżki w wielu sklepach – W.KRUK, VISTULA, MULTIKINO, HELIOS, YES i inne oraz 20 % zniżki w biurze rachunkowym www.taxsafe.pl.

Kalkulator leasingu, Kalkulator leasingowy

Kalkulator leasingu – oferta

Przy podejmowaniu decyzji pomoże nam kalkulator leasingowy, ale patrzymy nie tylko na łączny koszt, ale również na dodatkowe korzyści lub dodatkowe opłaty. Dużo firm dolicza bardzo drogie ubezpieczenia GAP, które potrafią kosztować przy wartości samochodu 150 000 zł nawet 8000 zł u nas takie ubezpieczenia kosztuje 1850 zł – składka jednorazowa na 3 lata. Kolejnym ubezpieczeniem może być ochrona prawna w DG – INWEST pakiety roczne zaczynają się już od 150 zł oraz rzadziej już spotykane ubezpieczenie na życie. W salonach samochodowych możemy spotkać tani leasing, bo dealer zarabia na samochodzie nie dając pełnego rabatu w DG – INWEST można ten sam samochód kupić nawet z 20 % rabatem.

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty, niezbędne będzie wykonanie 7 podstawowych kroków, których realizacja pomoże Ci uzyskać zgodę na dzierżawę wybranego przedmiotu. Poniżej przedstawiamy i opisujemy poszczególne etapy, a także zamieszczamy szczegółowe informacje na temat tego jakie dokumenty należy dostarczyć. Wymienione przez nas poniżej 7 kroków ma na celu pomóc Ci uzyskać leasing w łatwy, szybki, ale przede wszystkim skuteczny sposób.

kalkulator leasingowy, kalkulator leasingu

 7 kroków do odebrania przedmiotu leasingu!

 1. Wybór przedmiotu leasingu – maszyny, urządzenia, pojazdu.
 2. Kontakt z DG-INWEST i wypełnienie wniosku.
 3. Skompletowanie wymaganych dokumentów.
 • Dokumenty założycielskie: NIP/REGON/KRS/CEiDG
 • Dokumenty finansowe: roczne/okresowe wyniki finansowe firmy.
 • Dowód tożsamości osoby upoważnionej do zaciągnięcia zobowiązania.
 1. Przedstawienie warunków umowy 
 • Udział własny czyli tzw. opłata wstępna.
 • Czas trwania umowy. kalkulator leasingowy
 • Wysokość rat leasingowych
 • Wykup czyli tzw. wartość końcowa.
 • Wybór waluty finansowania PLN, EUR, CHF, USD
 1. Podjęcie decyzji.
 2. Podpisanie umowy leasingu.

Na podstawie ustalonych warunków w kalkulatorze leasingu zostaje przygotowana umowa leasingu

kalkulator leasingowy, kalkulator leasingu

 1. Zapłata na konto dostawcy oraz odbiór przedmiotu umowy.
 • Leasingobiorca wpłaca opłatę wstępną na konto które zostało wskazane przez leasingodawcę. Ewentualna wpłata zaliczki do dostawcy sprzętu, która może być zaliczona na poczet powyższej opłaty.
 • W przypadku sprzętu używanego może być  nastąpić wymóg sporządzenie wyceny przedmiotu przez rzeczoznawców. Koszt takiej wyceny jest uzależniony od rodzaju i wartości sprzętu, a także miejsca w którym dana rzecz jest przechowywana, może być pokrywany przez jedną ze stron umowy.
 • Po otrzymaniu płatności następuje wydanie sprzętu i podpisanie protokołu odbioru

Zobacz film – jak działamy

Kalkulator leasingu – to wspaniałe narzędzie, które pomoże obliczyć Tobie jaki otrzymasz podatek dochodowy do zapłacenia, ponieważ w ofercie operacyjnej kosztem uzyskania przychodu jest pierwsza wpłata.

Nasz system automatycznie obliczy dla Ciebie ratę netto wykorzystując do tego kalkulator leasingu, wystarczy, że wcześniej wprowadzisz do niego szczegółowe dane. Stosując kalkulator leasingu możesz sam oszacować jak duży będzie miesięczny koszt takiej umowy. Kalkulator leasingu to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają wątpliwości co do podejmowanej decyzji. DG – INWEST oferuje profesjonalna wycenę – posiadamy uprawnienia biegłego sądowego z zakresu wyceny maszyn i urządzeń. Zapraszamy też do porównywarki leasingowej

kalkulator leasingu, kalkulator leasingowy

Zapraszamy do kontaktu z doradcą:

kalkulator leasingu, kalkulator leasingowy