Kalkulator leasingowy

  Kalkulator leasingowy

  Oferta zostanie wysłana na Twój adres e-mail

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 r. Nr 144 poz. 1204).

  Kalkulator leasingu pozwala oszacować wysokość raty na finansowanie w leasingu operacyjnym lub finansowym. Nasz doradca może też przygotować ofertę z wyższym wykupem nawet 40% co powoduje niższe raty. Kalkulator leasingowy to narzędzie do określenia przybliżonego kosztu jaki poniesiesz przy podpisaniu umowy leasingowej.

  Kalkulator Leasingowy – jak korzystać

  W kalkulatorze wpisujemy parametry

  • wartość przedmiotu – kwota netto
  • wpłata własna – wybieramy %
  • okres – wybieramy ile miesięcy

  Warto sprawdzić ile faktycznie mamy rat ze względu że część firm leasingowych traktuje opłatę wstępną jako pierwszą ratę to możemy mieć rozbieżności, np biorąc leasing na 3 lata możemy mieć 35 lub 36 rat

  Kalkulator leasingu – jaki okres wybrać

  • Sprzęt komputerowy – tylko nowe, okres leasingu od 18 do 48 miesięcy
  • Samochody – wiek samochodu do 8 lat, okres leasingu, od 24 do 84 miesięcy
  • Ciągniki siodłowe – wiek ciągnika lub naczepy do 10 lat, okres leasingu od 36 do 84 miesięcy
  • Maszyny i urządzenia – wiek do 10 lat, okres od 24 do 84 miesięcy

  GAP – UBEZPIECZENIE

  ochrona wartości samochodu 

  kalkulator leasingu samochodu

  GAP FAKTUROWY – CENNIK

  składki są podane łącznie na cały okres ubezpieczenia

   

  Wartość pojazdu Brutto z VAT Składki z sumą ubezpieczenia 100 000 zł
  36 mc-y 48 mc-y 60 mc-y
  50 000 – 100 000 1 950 2 550 2 900
  100 001 – 150 000 2 150 2 850 3 350
  150 001 – 200 000 2 450 3 250 3 850
  200 001 – 250 000 2 950 3 950 4 800
  250 001 – 300 000 3 950 4 950 5 800
  300 001 – 350 000 4 900 6 550 7 700
  350 001 – 400 000 6 900 9 400  10 800
  400 001 – 500 000 8 700 11 600 13 700
  500 001 – 600 000 9 700 15 600 18 900

  GAP Fakturowy ubezpiecza zawsze na dodatkową różnice między fakturą zakupu a faktyczną wartością, która jest wypłacana za szkodę całkowitą lub kradzież pojazdu. Ubezpieczenie GAP możemy zastosować również dla aut używanych, wtedy klient otrzymuje zawsze różnice do Autocasca. Okres ubezpieczenia jest dowolny i wynosi od 36 do 60 miesięcy.

  Kalkulator Leasingowy – jak korzystać

  Znajdujący się na naszej stronie kalkulator leasingowy działa w bardzo prosty sposób. Wystarczy wypełnić wyznaczone pola dotyczące tego ile kosztuje wybrany przez nas przedmiot.  Jaką opłatę wstępną możemy zapłacić oraz na ile rat chcemy tą spłatę rozłożyć. Nasz kalkulator leasingu w kilka sekund obliczy cenę jaką będziesz musiał zapłacić. Takie narzędzie jest bardzo wygodne, ponieważ możesz szybko i wygodnie sprawdzić ważne dla Ciebie dane bez wychodzenia z domu.

  Co daje kalkulator leasingowy?

  Kalkulator leasingowy jest prostym sposobem na porównanie ofert firm oferujących ten sposób finansowania. DG-Inwest udostępnia za darmo narzędzie, które umożliwia dokładne obliczenie raty oraz kosztu wykupu. Możesz wielokrotnie korzystać z kalkulatora i porównywać otrzymane warunki z innymi ofertami. To najprostszy sposób na wybranie najkorzystniejszej oferty! Kalkulator Leasingu podaje przybliżone raty i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

  Jak działa kalkulator rat leasingu?

  Obliczenie rat leasingowych jest bardzo proste! Wystarczy wpisać do kalkulatora dane dotyczące:

  • ceny netto przedmiotu leasingu – podaj cenę komputera, ciągnika siodłowego lub wybranego modelu samochodu
  • opłaty wstępnej – określ ile % wynosi twój wkład własny. Im wyższy, tym niższa będzie rata leasingu.
  • liczby opłat miesięcznych rat – dłuższy okres leasingu wiąże się z niższymi ratami, ale warto pamiętać, że to też dłuższe zobowiązanie, które wymaga np. corocznego opłacania ubezpieczenia, dlatego wybranie najdłuższego okresu leasingu nie zawsze się opłaca.

  Po uzupełnieniu obowiązkowych pól kalkulator od razu obliczy raty leasingu. Skorzystanie z kalkulatora leasingowego umożliwia poznanie kosztów związanych z wzięciem sprzętu, urządzenia lub maszyny w leasing. Wyniki kalkulacji zawierają informacje na temat:

  • miesięcznej raty
  • kwoty wykupu
  • sumy opłat
  • wysokości opłaty miesięczne

  Możesz wielokrotnie zmieniać procent wpłaty własnej, okres leasingu oraz kwotę urządzenia i porównywać wyniki. Kalkulator leasingu pomoże w wybraniu najkorzystniejszej oferty!

  Kalkulator leasingowy – wybór oferty

  Pamiętaj zanim podejmiesz decyzję o wyborze firmy, poczytaj opinie o takiej firmie, zapoznaj się z warunkami umowy i co może się stać. Jeśli opóźnisz się w spłacie jak do tego podejdzie firma leasingowa. W DG – INWEST negocjujemy za Ciebie mamy możliwości zmniejszenia lub zawieszenia rat do 6 miesięcy aż poprawisz swoją płynności finansową jak również możesz w każdym momencie oddać przedmiot będzie on rozliczony zgodnie z ogólnymi warunkami leasingowymi. Firma leasingowa określi na podstawie wartości rynkowej wartość przedmiotu – dokona jego sprzedaży a różnicę zwróci do leasingobiorcy, natomiast jeśli środki nie starczą na pokrycie kosztów to leasingobiorca musi je pokryć. Dlatego najlepszym i najtańszym rozwiązaniem jest cesja leasingu.

  Kalkulator leasingowy samochodu

  Przy podejmowaniu decyzji pomoże nam kalkulator leasingowy lub porównywarka leasingowa dlatego sprawdź ją również.  Patrzymy nie tylko na łączny koszt, ale również na dodatkowe korzyści lub dodatkowe opłaty. Dużo firm dolicza bardzo drogie ubezpieczenia GAP, które potrafią kosztować przy wartości samochodu 150 000 zł nawet 8000 zł. W naszej firmie takie ubezpieczenia kosztuje 1850 zł – składka jednorazowa na 3 lata. Kolejnym ubezpieczeniem może być ochrona prawna w DG – INWEST pakiety roczne zaczynają się już od 150 zł oraz rzadziej już spotykane ubezpieczenie na życie. W salonach samochodowych możemy spotkać tani leasing jednak trzeba policzyć to dokładnie. Gdyż dealer zarabia na samochodzie nie dając pełnego rabatu w DG – INWEST można ten sam samochód kupić nawet z 20 % rabatem.

  Kalkulator leasingowy maszyn

  Leasing jest najczęściej wybierany jako sposób finansowania samochodu lub komputerów, ale nie tylko. Sprawdza się także w przypadku zakupu urządzeń przemysłowych oraz maszyn rolniczych i biurowych. To świetne rozwiązanie dla firm, które nie mogą sobie pozwolić na zakup nowych urządzeń i szukają korzystnych warunków finansowania.

  Kalkulator leasingowy – oblicz leasing

  Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty. Niezbędne będzie wykonanie 7 podstawowych kroków, których realizacja pomoże Ci uzyskać zgodę na dzierżawę wybranego przedmiotu. Poniżej przedstawiamy i opisujemy poszczególne etapy, a także zamieszczamy szczegółowe informacje na temat tego jakie dokumenty należy dostarczyć. Wymienione przez nas poniżej 7 kroków ma na celu pomóc Ci uzyskać leasing w łatwy, szybki, ale przede wszystkim skuteczny sposób.

  kalkulator leasingu

   Kalkulator leasingowy – krok po kroku 

  1. Wybór przedmiotu leasingu – maszyny, urządzenia, pojazdu.

  2. Kontakt z DG-INWEST i wypełnienie wniosku.

  3. Skompletowanie wymaganych dokumentów.

  • Dokumenty założycielskie: NIP/REGON/KRS/CEiDG
  • Dokumenty finansowe: roczne/okresowe wyniki finansowe firmy.
  • Dowód tożsamości osoby upoważnionej do zaciągnięcia zobowiązania.
  1. Przedstawienie warunków umowy 

  • Udział własny czyli tzw. opłata wstępna.
  • Czas trwania umowy. kalkulator leasingowy
  • Wysokość rat leasingowych
  • Wykup czyli tzw. wartość końcowa.
  • Wybór waluty finansowania PLN, EUR, CHF, USD
  1. Podjęcie decyzji.

  2. Podpisanie umowy leasingu.

  Na podstawie ustalonych warunków w kalkulatorze leasingu zostaje przygotowana umowa leasingu

  kalkulator leasingu

  1. Zapłata na konto dostawcy oraz odbiór przedmiotu umowy.

  • Leasingobiorca wpłaca opłatę wstępną na konto, które zostało wskazane przez leasingodawcę. Ewentualna wpłata zaliczki do dostawcy sprzętu, która może być zaliczona na poczet powyższej opłaty dlatego zwróć na to uwagę aby nie było nieporozumień.
  • W przypadku sprzętu używanego może być  nastąpić wymóg sporządzenie wyceny przedmiotu przez rzeczoznawców. Koszt takiej wyceny jest uzależniony od rodzaju i wartości sprzętu, ale także miejsca w którym dana rzecz jest przechowywana, może być pokrywany przez jedną ze stron umowy.
  • Po otrzymaniu płatności następuje wydanie sprzętu i podpisanie protokołu odbioru.

  Zobacz film – jak działamy

  Kalkulator leasingu – to wspaniałe narzędzie, które pomoże obliczyć Tobie jaki otrzymasz podatek dochodowy do zapłacenia ale również inny koszty.

  Nasz system automatycznie obliczy dla Ciebie ratę netto wykorzystując do tego kalkulator leasingu, wystarczy, że wcześniej wprowadzisz do niego szczegółowe dane aby zobaczyć ratę. Stosując kalkulator leasingu możesz sam oszacować jak duży będzie miesięczny koszt takiej umowy, dlatego oblicz ratę już teraz. Kalkulator leasingu to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają wątpliwości co do podejmowanej decyzji.DG – INWEST oferuje profesjonalna wycenę – posiadamy uprawnienia biegłego sądowego z zakresu wyceny maszyn i urządzeń. Zapraszamy też do porównywarki leasingowej

  Leasing konsumencki – kalkulator 

  W najmie długoterminowym też możemy podnieść wykup nawet do 60% co sprawia że raty w kalkulatorze leasingowym są naprawdę niskie. Rekomendujemy dołączenie do nich rat serwisowych. Co pozwoli zaplanować koszty nie tylko leasingu a także faktycznie użytkowania samochodu od wymiany opon po wymianę oleju i innych części eksploatacyjnych. Pamiętaj kalkulator leasingowy daje możliwość poznania raty ale nasz Ekspert dostosuje wiele innych czynników, które mają wpływ na końcowy wynik Twojej oferty.

  kalkulator leasingowy

  Zapraszamy do kontaktu z doradcą:

  kalkulator leasingu

  TAGI: Kalkulator leasingowy, Kalkulator leasingu