Bielsko Biała

Kredyty i pożyczki w DG-INWEST – oddział Bielsko-Biała: kalkulacja kredytu hipotecznego, kredytu dla firm, leasingu i innych

Przez wielu turystów Bielsko-Biała jest uważana za jedną z najpiękniejszych miejscowości w Polsce. Każdy ma w tym obszarze swoje własne zdanie, ale z pewnością ta urocza miejscowość położona u stóp Beskidów może podobać się turystom. O ile wizualną ocenę miasta pozostawiamy licznym turystom, o tyle dla mieszkańców mamy coś, co pozwoli rozwiązać ich problemy finansowe.

Jesteśmy firmą, która od ponad 20 lat funkcjonuje w branży kredytów i pożyczek. Jako DG-INWEST swoje usługi świadczymy na rzecz Klientów indywidualnych i biznesowych. W swoich oddziałach i online niesiemy wsparcie finansowe Klientom z każdego zakątka Polski. Teraz dotarliśmy też do stóp Beskidów – miasta Bielsko-Biała. Kredyt gotówkowy, kredyty hipoteczne, kredyt bez BIK, leasing samochodu, faktoring – to tylko część naszej oferty!

 

Oddział DG-INWEST Bielsko-Biała: faktoring, leasing i kredyt dla firm

Niezależnie od tego, z jakiego powodu przedsiębiorstwo potrzebuje wsparcia, zaciągnięty w oddziale DG-INWEST Bielsko-Biała kredyt dla firm może poprawić sytuację finansową takiego podmiotu. Nasi eksperci przeanalizują finanse firmy i zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie kredytowe, analizując oferty kilkudziesięciu instytucji finansowych, w tym banków polskich i zagranicznych. Pośród produktów z przeznaczeniem na rzecz prowadzonej działalności gospodarczej w DG-INWEST oferujemy m.in.:

  • Kredyt inwestycyjny – bankowy kredyt dla firm z przeznaczeniem na prowadzenie działalności rozwojowej i finansowanie różnego rodzaju przedsięwzięć.
  • Faktoring (m.in. faktoring pełny, faktoring odwrotny) – umowa faktoringu, w tym faktoring online, polega na wykupie faktur od kontrahentów firmy.
  • Leasing – m.in. leasing operacyjny lub leasing finansowy na samochód czy maszyny w firmie oraz leasing dla nowych firm.

Oferta dla Klientów indywidualnych w oddziale DG-INWEST Bielsko-Biała: kredyty hipoteczne, gotówkowe, skonsolidowane

Szerokie portfolio produktów oddział DG-INWEST Bielsko-Biała ma też do zaoferowania Klientom indywidualnym. W tej grupie Klientów największą popularnością cieszą się trzy rodzaje zobowiązań kredytowych, tj.:

  • Kredyty hipoteczne – najczęściej są to kredyty na mieszkanie lub budowę domu. Dla znalezienia najlepszych warunków kalkulacja kredytu hipotecznego odbywa się przynajmniej dla kilkunastu banków. Dzięki temu eksperci finansowi z oddziału DG-INWEST Bielsko-Biała mogą zaoferować Klientowi najniższe oprocentowanie kredytu hipotecznego.
  • Kredyt gotówkowy – kredyt bez konkretnego celu, który można spożytkować na przykład na zakup sprzętu RTV, dowolną uroczystość, wakacje itp.
  • Kredyt skonsolidowany – tzw. kredyt konsolidacja, który należy do kredytów gotówkowych. Celem zaciągnięcia zobowiązania jest spłata kredytów i pożyczek u kilku różnych wierzycieli.

Oprócz tego Klienci DG-INWEST Bielsko-Biała mogą skorzystać z kredytu na samochód. To kredyt celowy dla Klientów noszących się z zamiarem zakupu ruchomości. Inną opcją finansowania zakupu auta przez osobę prywatną jest leasing konsumencki. Warto pamiętać, że możliwy jest też leasing samochodów używanych.

Doradcy finansowi pomagają też w staraniu się o kredyt dla zadłużonych. To kredyty bez BIK, a tylko nieco wyżej oprocentowane niż standardowe oferty instytucji finansowych.

 

Szybko i tanio – kredyt online lub w oddziale DG-INWEST Bielsko-Biała

Firma DG-INWEST to podmiot z dużym, ponieważ blisko 30-letnim doświadczeniem w branży finansowej. Ze swojej strony spółka oferuje uproszczone procedury, co pozwala do minimum skrócić czas niezbędny do uzyskania finansowania z zewnątrz. Jednocześnie  każdy kredyt lub leasing jest analizowany w kilkunastu, a często kilkudziesięciu różnych instytucjach finansowych. Pozwala to znaleźć najlepszą ofertę rynkową w banku lub firmie pożyczkowej, gdzie oprocentowanie kredytu czy leasingu jest niższe.

Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, elektroniczną lub wizyty w naszej siedzibie w oddziale DG-INWEST Bielsko-Biała. Nasi doradcy finansowi zapoznają się z Państwa potrzebami, przeanalizują sytuację na rynku i zaproponują najlepszy produkt.

 

ul. Montażowa 3
43-300 Bielsko Biała
M (+48) 881 469 378
T (+48) 733 925 335
bielsko@dg-finanse.pl