Kalkulator kredytowy

 Kalkulator kredytowy – wybierz produkt i oblicz swoją ratę !!!


  Kalkulator kredytowy

  Oferta zostanie wysłana na Twój adres e-mail

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 r. Nr 144 poz. 1204).

  Obliczenie raty kredytu

  Poznaj ratę swojego kredytu, robiąc 5 kroków!

  1. Rodzaj kredytu: wybierz interesujący Ciebie kredyt gotówkowy, samochodowy, hipoteczny, lub dla firm.
  2. Wartość inwestycji: wpisz wysokość planowanego kredytu w kalkulator kredytowy.
  3. Wkład własny (początkowy): wpisz sumę jaką mógłbyś przeznaczyć na pierwszą ratę.
  4. Okres na jaki ma być zaciągnięty kredyt: czas spłaty podaj w latach.
  5. Rodzaj rat: stałe lub malejące. Spłacane raty składają się z dwóch części: kapitału i odsetek. Kapitał to pieniądze, które pożyczamy, a odsetki to cena za jaką udzielą nam tej pożyczki. Warianty do wyboru.

  Kalkulator kredytowy – oferta kredytu

  PROMOCJA – kredyt do 600 000 zł – decyzja w 24h 

  • bez badania zdolności dochodowej,
  • na dowolny cel,
  • bez wpłaty własnej,
  • działalności gospodarcze i spółki cywilne,
  • okres do 120 mc.

  Na co zwrócić uwagę

  • Wysokość prowizji;
  • Oprocentowanie (marża banku + wibor);
  • Wysokość opłaty brokerskiej lub administracyjnej;
  • Czy występują dodatkowe produkty np. ubezpieczenie;
  • Ubezpieczenie jest płatne do każdej raty czy jednorazowe;
  • Czy bank narzuca nam swoje czy możemy wybrać własne.

  Te wszystkie czynniki są niesamowicie ważne. Nasza firma jako Broker Finansowy przekazuje rzetelne informacje o ofercie. Często się zdarza, że oferta w kalkulator kredytowy, nawet w tym samym banku jest tańsza u nas, niż bezpośrednio w banku. Wszystko to dlatego, że Bankowi Doradcy Finansowi muszą wyrabiać targety, a jeśli sprzedają kredyt z ubezpieczeniem to mają liczone jak trzy kredyty bez ubezpieczenia. My nie mamy żadnych targetów, dlatego znajdziesz u nas ofertę np.: na kredyt gotówkowy bez ubezpieczenia, a w banku już nie ma takiej oferty.

  Jak obliczyć wartość kredytu gotówkowego?

  Do obliczenia wartości kredytu gotówkowego i obliczenia raty kredytu niezbędne jest podanie danych, takich jak: wartość kredytu, który chcemy otrzymać, jego rodzaj, kwotę wkładu początkowego oraz planowany okres spłaty. Po uzupełnieniu obowiązkowych pól kalkulator kredytu gotówkowego obliczy:

  • Kwotę do pożyczenia – nasz kalkulator odejmuje wkład własny od kwoty planowanej inwestycji.
  • Liczba miesięcznych rat – narzędzie DG-Inwest na podstawie wysokości kredytu i planowanego okresu spłaty, oblicza liczbę rat.
  • Wysokość miesięcznej raty.

  Otrzymane dane są poglądowe i podlegają zmianom. Możliwe jest wynegocjowanie korzystnego oprocentowania oraz terminu spłaty, dzięki skorzystaniu z usług brokera finansowego DG-Inwest.

  Jakie dane są potrzebne, żeby obliczyć wysokość kredytu za
  pomocą kalkulatora kredytowego?

  Do obliczenia wysokości kredytu wystarczy podanie podstawowych danych, takich jak:

  • Rodzaj kredytu – gotówkowy, samochodowy, hipoteczny lub dla firm. Każdy z kredytów charakteryzuje się innymi zasadami, w tym oprocentowaniem.
  • Wartość inwestycji – należy podać kwotę, którą planujemy przeznaczyć na zrealizowanie planów biznesowych lub osobistych.
  • Wkład początkowy – wartość, którą wpłacimy na początku jako wkład własny.
  • Okres spłaty w latach – liczbę lat, na jaką chcemy wziąć kredyt.

  Obliczenie raty następuje natychmiast. Nie musisz czekać na ofertę kredytu gotówkowego ani wychodzić z domu, żeby udać się od banku. Kalkulator poda wszystkie niezbędne dane w kilka sekund! Dzięki otrzymanym informacjom możesz łatwo porównać oferty kredytowe oraz zdecydować się na daną wysokość kredytu.

  Jakie czynniki decydują o przyznaniu kredytu gotówkowego?

  Przyznanie kredytu gotówkowego nie zawsze jest proste, ponieważ na decyzję o udzieleniu pożyczki wpływa kilka czynników m.in zdolność kredytowa, wiek oraz wcześniejsze zobowiązania. Koszt kredytu jest uzależniony od prowizji, rodzaju ubezpieczenia oraz typu samego kredytu i wysokości wkładu własnego.

  Szczegółowe informacje udziela ekspert kredytowy. Kalkulator jest pomocnym narzędziem, który udostępnia poglądowe informacje na temat wysokości raty oraz terminu spłaty. Podobnie jak ranking kredytów gotówkowych, jest wstępną informacją na temat warunków kredytu. Po wstępnym wyliczeniu wartości kredytu gotówkowego, warto dopasować go do indywidualnych preferencji z pomocą doradców DG-Inwest.

  To nic nie kosztuje porównaj ofertę bankową wraz

  naszym Doradcą Finansowym i wybierz korzystniejszą.

  Kalkulator kredytowy

  RATA = część kapitałowa + część odsetkowa

   Wariant 1

  Raty stałe, zwane także jako:  równe, uśrednione lub annuitetowe. Jak sama nazwa wskazuje raty są równe z zewnątrz, a od wewnątrz zmieniają się co miesiąc. Znaczy to, że w początkowym okresie spłacamy większą część odsetkową niż kapitałową raty. Odsetki w poszczególnych ratach liczone są od kwoty pozostałej do spłaty, a kapitał doliczany jest tak by rata była równa co miesiąc. Pod koniec okresu zadłużenia rata składa się z samego kapitału. Raty stałe mogą zmienić swoja wartość tylko wtedy, gdy spłata kredytu będzie oparta na zmiennym oprocentowaniu kredytu, gdyż wyliczana jest na podstawie aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W praktyce oznacza to, że Banki przeważnie raz na kwartał dokonują przeliczenia naszego harmonogramu spłat uwzględniając nowe oprocentowanie. Wybierając stałe oprocentowanie mamy pewność równych rat przez cały okres spłaty. Możesz to porównać w kalkulatorze kredytowym wraz Doradcą Finansowym.

  Wariant 2

  Raty malejące, zwane często kapitałowymi. Tutaj część kapitałowa co miesiąc jest taka sama, więc kapitał jest spłacany szybciej, a odsetki w każdym kolejnym  miesiącu są naliczane od coraz to mniejszej kwoty zadłużenia. Największe raty  są w początkowym okresie, które stopniowo maleją.

   Porównanie raty stałej i malejącej

  Raty stałe cieszą się zdecydowanie większą popularnością wśród kredytobiorców, ponieważ są równe, a nie jak w przypadku rat malejących, gdzie musielibyśmy wpłacać znaczną część i nadwyrężać nasz budżet w początkowym okresie zadłużenia. Potencjalny kredytobiorca nie przejmuje się wydłużonym okresem kredytu, ważne by rata była stała. Natomiast decydując się na system rat malejących musimy wykazać się wysoką zdolnością kredytową, by zapewnić Bank, że poradzimy sobie z wysoką spłatą w pierwszym okresie. Taki system spłat jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybciej spłacić swoje zobowiązanie i osiągają wysokie dochody.

  kalkulator kredytowy

   Koszty kredytu – kalkulator kredytowy

  Spread – różnica pomiędzy kursem kupna (wypłaty), a sprzedaży (spłaty) zaciągniętego zobowiązania (kredytu walutowego), oraz koszt transakcyjny na rynku forex (różnica między cenami natychmiastowego zakupu bid i natychmiastowej sprzedaży ask). Należy szczególnie zwrócić uwagę na wysokość spreadu gdyż każdy bank ma swoje kursy.

  WIBOR – Warsaw Interbank Offered Rate – wysokość oprocentowania pożyczek na polskim rynku międzybankowym. Przeważnie banki w kredytach hipotecznych korzystają z trzymiesięcznego wiboru ( 3M ) czym jest większy np. 6M tym bardziej niekorzystny.

  Marża banku – jest to składowa część oprocentowania kredytów udzielanych przez bank. Jeśli oprocentowanie kredytu hipotecznego wynosi 6%, a WIBOR 3M wynosi 5%, wówczas marża banku jest na poziomie 1%. Marża banku to wartość, jaką bank zarabia udzielając nam kredytu.

  kredyty - karty

  Rodzaje kredytów – kalkulator kredytowy:

  • gotówkowy – na dowolny cel do 300 000 zł be zabezpieczeń, okres do 150 miesięcy;
  • samochodowy (obliczanie raty kredytu na samochód) – na auto do 13 lat, do 180 000 uproszczona procedura, okres do 120 miesięcy;
  • hipoteczny (obliczenie raty kredytu hipotecznego) – na zakup mieszkania lub domu, do 3 mln zł, okres do 50 lat;
  • dla firm – rozróżniamy kilka rodzajów w zależności od potrzeb i sytuacji w firmie:
   – inwestycyjny – do 100 mln zł, okres do 240 miesięcy,
   – obrotowy – do 500 tys. zł bez zabezpieczeń, okres do 36 miesięcy,
   – refinansowy – do 80 % wartości poniesionych nakładów inwestycyjnych, okres do 120 miesięcy.

  Korzystanie z kalkulator kredytowy jest wyjątkowo łatwe, wynik otrzymywany jest błyskawicznie. Pozwala to na wstępne oszacowanie swoich możliwości finansowych w zakresie ewentualnej spłaty bez konieczności wychodzenia z domu i kontaktowania się z doradcą bankowym. Umożliwia obliczenia raty kredytu w prosty sposób.

  DG – INWEST POSIADA ZEZWOLENIE NA SPRZEDAŻ KREDYTÓW Z KNF

  Komisja Nadzoru Finansowego

  Kalkulator kredytowy – rodzaje

  • Kalkulator kredytowy – RRSO – pozwala na obliczenie faktycznego oprocentowania wraz z prowizją i innymi kosztami pobocznymi;
  • Kalkulator zdolności finansowej – pozwala na obliczenie jaką kwotę i na jaki okres możemy uzyskać;
  • Porównywarka kredytów – pozwala na porównanie aktualnej oferty z pośród 20 banków;
  • Kalkulator płacowy – pozwala na obliczanie kwoty z brutto na netto.

  Wszystkimi kalkulatorami i porównywarkami dysponują Doradcy Finansowi w DG – INWEST.
  Na miejscu w jednym z 50 oddziałów lub w dowolnym miejscu, porównają dla Ciebie najkorzystniejsze kredyty, przeprowadzą obliczenia raty kredytu i dodatkowo, jeśli prowadzisz firmę, przeprowadzą optymalizację podatkową.

  zalety kredytu

  Ranking 20 banków – kalkulator kredytowy

  Ranking dostępny jest w każdej placówce DG – INWEST, aktualizacja parametrów jest dokonywana codziennie w oparciu o stawkę Wibor. Doradcy w oddziałach mają na bieżąco podgląd – zapraszamy.

  Kalkulator Kredytowy

  Kalkulator kredytowy – to narzędzie dzięki któremu można obliczyć wysokość raty. Zapraszamy również do porównywarek kredytowych, które dokładnie powiedzą w jakim banku najlepiej skorzystać z oferty. Obliczenia raty kredytu nigdy nie było tak proste!

  Kalkulator kredytowy jest to narzędzie podglądowe, które pomoże podjąć decyzję, ale nie zastąpi fachowej wiedzy. Dlatego najlepiej skontaktować się naszym Ekspertem Kredytowym.

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

  kalkulator kredytowy

  TAGI: Kalkulator kredytowy, kalkulator kredytów