Warszawa

Oddział DG-INWEST Warszawa – kredyty dla firm i Klientów indywidualnych (hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne)

Jako stolica Polski Warszawa jest największym miastem na terytorium naszego kraju, tak pod względem powierzchni, jak i liczby ludności. Blisko 2 miliony mieszkańców Warszawy każdego dnia może korzystać z szeregu instytucji finansowych, które oferują im najróżniejsze produkty finansowe – od pożyczek, przez faktoring, leasing aż po kredyty inwestycyjne czy hipoteczne. Dlatego nie mogło nas zabraknąć na tym rynku. Oto jesteśmy jako oddział DG-INWEST Warszawa. Kredyty dla firm i Klientów indywidualnych na atrakcyjnych warunkach – tak w największym skrócie moglibyśmy opisać swoją ofertę dla mieszkańców Warszawy.

Szybka kalkulacja kredytu hipotecznego i gotówkowego w oddziale DG-INWEST Warszawa dla osób fizycznych

Jesteśmy brokerem finansowym, który zawsze na pierwszym miejscu stawia najwyższą jakość usług oraz dobro Klienta. Dla osób fizycznych w portfolio produktów przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych rozwiązań finansowych dedykowanych dla tej grupy odbiorców. Należą do nich m.in.:

  • kredyty hipoteczne, w tym kredyt bez wkładu własnego jako kredyt na mieszkanie, kredyt na zakup działki czy kredyt na budowę domu;
  • kredyty gotówkowe, które nie mają sprecyzowanego celu, dlatego środki mogą zostać wykorzystane na wycieczkę czy zakup sprzętu AGD/RTV;
  • kredyty na samochód, czyli zobowiązania na zakup auta lub innej ruchomości;
  • kredyty skonsolidowane, czyli kredyty konsolidacje zaciągane na spłatę kilku różnych zobowiązań, aby skupić je w jednej i niższej racie z wydłużonym okresem spłaty;
  • kredyty dla zadłużonych, czyli kredyty bez BIK, a więc sprawdzania kredytobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej;
  • leasing konsumencki, czyli leasing na samochód dla osób fizycznych.

Każda kalkulacja kredytu hipotecznego, gotówkowego, konsolidacyjnego i innych produktów zawsze jest przeprowadzana przez doświadczonego eksperta finansowego. Kalkulator kredytu hipotecznego i innych zobowiązań pozwala nam znaleźć produkt na najatrakcyjniejszych warunkach.

Kredyty dla firm w oddziale DG-INWEST Warszawa

Jako instytucja finansowa skupiamy się też na przedsiębiorcach, którym oferujemy różne kredyty dla firm i inne produkty służące rozwojowi przedsiębiorstwa lub pozwalające zachować im płynność finansową. Jednym z produktów jest kredyt inwestycyjny dla firm, który można spożytkować na działalność rozwojową przedsiębiorstwa i różne przedsięwzięcia o charakterze inwestycyjnym. Może to być też kredyt obrotowy czy pod dotacje unijne.

Firmom pomagamy też w leasingu samochodu, maszyny, nieruchomości, a nawet samolotu czy jachtu. Potrafimy znaleźć najniższe oprocentowanie leasingu na samochód lub inne dobro niezależnie od tego, jaki jest to leasing – leasing operacyjny czy leasing finansowy.

Jeszcze inną usługą jest tzw. faktoring. To szansa na szybszy wpływ z faktur, które zostały wystawione kontrahentom. Wielu firmom pozwala to utrzymać płynność finansową. Żeby usługa faktoringu była opłacalna, kluczowy jest jego koszt. Faktoring z DG-INWEST zawsze się opłaca. Nasi eksperci potrafią znaleźć firmę, która opłaci faktury kontrahentów za niewielki procent.

DG-INWEST Warszawa – kredyty online i stacjonarnie

W oddziale DG-INWEST Warszawa zatrudniamy najlepszych ekspertów finansowych pośród wszystkich specjalistów w branży, którzy świadczą takie usługi na terenie stolicy. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i z ponad 20-letnim doświadczeniu w branży finansowej. Współpracujemy z kilkudziesięcioma bankami i innymi instytucjami finansowymi z Polski i Europy. Dzięki temu oprocentowanie kredytu czy leasingu zawsze jest najniższe i najatrakcyjniejsze z punktu widzenia naszego Klienta. Sama sprawa jest załatwiana szybko i w pełni profesjonalnie, często głównie z wykorzystaniem Internetu, zwłaszcza kiedy są to gotówkowe kredyty online.

Klientów ze stolicy zapraszamy do siedziby naszego oddziału DG-INWEST Warszawa przy ulicy Floriańskej 6/02. Oczywiście umożliwiamy kontakt za pośrednictwem adresu e-mail (warszawa@dg-finanse.pl) i telefonu (+48 698 640 133, +48 22 398 06 79, +48 22 402 61 12). Zapraszamy do kontaktu.

Leasing i kredyt – znajdź nasz oddział w swoim regionie!

Leasingi i kredyty Warszawa

Warszawa
ul. Floriańska 6/02
(vis a vis Jagiellońskiej 30)
03-707 Warszawa
M +48 698 640 133
F +48 22 398 06 79
T +48 22 402 61 12
warszawa@dg-finanse.pl