Sopot

Oddział DG-INWEST w Sopocie: kredyty, leasing, faktoring – dla firm i osób fizycznych

Sopot kojarzy nam się przede wszystkim z piaszczystymi plażami i Trójmiastem. Jest to zdecydowanie najmniejsze miasto całego Trójmiasta, ale atrakcji dla turystów i osób aktywnych – szczególnie w sezonie letnim – jest tutaj aż nadto. W całym Sopocie, a zwłaszcza w Trójmieście nie brakuje także najróżniejszych instytucji finansowych, gdzie można ubiegać się o kredyt, pożyczkę czy leasing. Jednak w ocenie wielu mieszkańców i lokalnych firm nie są to usługi finansowe świadczone na najwyższym poziomie.

Dlatego postanowiliśmy to zmienić. Jako broker finansowy DG-INWEST swoje usługi świadczymy na rzecz Klientów biznesowych i indywidualnych. Jak łatwo zauważyć, każdego dnia nasz oddział DG-INWEST w Sopocie odwiedza setki Klientów zainteresowanych tanim kredytem oraz profesjonalną i szybką obsługą.

Kredyty gotówkowe i hipoteczne w oddziale DG-INWEST Sopot: oferta dla Klientów indywidualnych

Kredyt gotówkowy i kredyt hipoteczny to dwa najpopularniejsze zobowiązania, jakie zaciągają Klienci indywidualni. W przypadku oddziału DG-INWEST w Sopocie każdy taki wniosek jest analizowany w kilkudziesięciu różnych bankach. Dzięki temu kalkulacja kredytu hipotecznego daje gwarancję, że faktycznie jest to najtańszy produkt na rynku. Brak tam opłat dodatkowych, a oprocentowanie kredytu jest niskie i atrakcyjne dla Klienta niezależnie od tego, jaki cel ma taki produkt – kredyt na mieszkanie czy kredyt na budowę domu.

W przypadku kredytu gotówkowego oprocentowanie jest wyższe, ale wciąż może być atrakcyjne. Tutaj również kalkulator kredytu jest bezcennym narzędziem. Często zawrzeć można taki kredyt online, praktycznie bez wychodzenia z własnego domu czy mieszkania.

Inne kredyty dla Klientów indywidualnych, jakich udzielamy w DG-INWEST w Sopocie to m.in.:

  • kredyt skonsolidowany na konsolidację innych zobowiązań;
  • kredyt na samochód lub leasing konsumencki na auto;
  • kredyt dla zadłużonych bez BIK.

Oferta oddziału DG-INWEST Sopot: kredyty i leasingi dla firm

Duże zainteresowanie produktami DG-INWEST wyrażają też przedsiębiorcy. Jako oddział DG-INWEST Sopot oferujemy bardzo różne kredyty dla firm funkcjonujących na lokalnym rynku, ale też inne produkty finansowe, tj.:

  • kredyty dla firm (kredyt na start, kredyt pod dotacje unijne, kredyt inwestycyjny, kredyt obrotowy);
  • leasing operacyjny lub leasing konsumencki (leasing samochodu, leasing maszyn i urządzeń, leasing ciągnika siodłowego lub ciężarówki, leasing maszyn rolniczych, leasing komputerów i sprzętu komputerowego, leasing jachtów i skuterów wodnych, leasing motocykla, leasing nieruchomości);
  • faktoring (faktoring pełny bez regresu, faktoring odwrotny).

Kredyt z oddziałem DG-INWEST w Sopocie – tani i szybki

Współpraca z ekspertami finansowymi z oddziału DG-INWEST to szansa na naprawdę tani kredyt. Współpracujemy z kilkudziesięcioma różnymi bankami. Dzięki temu poprzez kalkulator kredytu hipotecznego, gotówkowego i każdego innego produktu jesteśmy w stanie znaleźć najtańszy produkt na rynku. Oprocentowanie kredytu będzie niskie, a cała sprawa załatwiona błyskawicznie i przy minimum formalności ze strony Klienta.

Osoby prywatne oraz Klienci biznesowi zainteresowani tanim kredytem zapraszamy do siedziby naszego oddziału DG-INWEST w Sopocie. Oddział mieści się przy al. Niepodległości 827. Możliwy jest też kontakt przez adres e-mail (sopot@dg-finanse.pl) lub telefon (+48 784 622 071, +48 58 719 08 58, +48 58 743 62 08).

Leasing i kredyt – znajdź nasz oddział w swoim regionie!

Leasingi i kredyty Sopot

Sopot
al. Niepodległości 827
81-810 Sopot
M +48 784 622 071
T +48 58 719 08 58
F +48 58 743 62 08
sopot@dg-finanse.pl