Koszalin

Oddział DG-INWEST w Koszalinie – tanie i szybkie kredyty, pożyczki, leasingi

Wprawdzie Koszalin nie leży bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim, ale i tak jest określany mianem centrum Pomorza. To drugie pod względem wielkości miasto na Pomorzu Zachodnim i największy ośrodek miejski regionu środkowopomorskiego. Co warto podkreślić, Koszalin znajduje się wśród dziesięciu najlepszych miast do życia w Polsce. Na pewno duża w tym zasługa położenia, oprócz tego jest to ważny ośrodek kulturalny. Teraz lokalne firmy i wszyscy mieszkańcy Koszalina mogą w końcu liczyć także na profesjonalne usługi finansowe od najlepszego brokera w Polsce – DG-INWEST. W swoim oddziale DG-INWEST w Koszalinie oferujemy wsparcie finansowe dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców!

Wsparcie dla firm w oddziale DG-INWEST Koszalin

Doskonale rozumiemy, że obecne czasy są bardzo trudne dla przedsiębiorców. Dlatego stajemy na wysokości zadania i niesiemy im pomoc finansową. Teraz na nasze wsparcie mogą liczyć także przedsiębiorcy z Koszalina. Oferujemy kredyty dla firm w Koszalinie i inne produkty finansowe. W naszej ofercie skierowane do Klientów biznesowych są m.in.:

  • kredyty dla firm (kredyt inwestycyjny, kredyt na start, kredyt obrotowy, kredyt pod dotacje unijne);
  • leasing na samochód i inne dobra (m.in. maszyny, urządzenia, ciągniki siodłowe, ciężarówki, komputery, jachty, skutery wodne, samoloty, nieruchomości) – oferujemy leasing dla firm z niską ratą, również bez BIK i KRD;
  • faktoring – usługa faktoringu z niskim kosztem.

Kredyty bez wkładu własnego i pożyczki bez BIK dla osób prywatnych w oddziale DG-INWEST w Koszalinie

Nasi eksperci finansowi w ubieganiu się o dodatkowe środki finansowe pomagają również Klientom indywidualnym. Oddział DG-INWEST Koszalin jest wsparciem w ubieganiu się o następujące produkty finansowe dla osób fizycznych:

  • kredyt na samochód lub leasing konsumencki na auto;
  • kredyt gotówkowy (kalkulacja kredytu gotówkowego przynajmniej w kilkunastu bankach);
  • kredyt skonsolidowany na spłatę kilku należności;
  • kredyt hipoteczny (kalkulator kredytu hipotecznego pozwala znaleźć najlepszy na rynku produkt z niskim oprocentowaniem);
  • kredyt bez BIK dla zadłużonych.

Szybko, sprawnie, profesjonalnie – tak działamy w DG-INWEST

Jako DG-INWEST jesteśmy brokerem finansowym z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Nasza firma współpracuje z kilkudziesięcioma różnymi podmiotami finansowymi, w tym licznymi bankami i innymi instytucjami. Dzięki temu możemy naszym Klientom zaoferować najlepsze warunki kredytu, leasingu czy pożyczki. Zawsze działamy tak samo szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie. Najpierw poznajemy potrzeby naszych Klientów, następnie wyszykujemy im najlepszy produkt finansowy, po czym podpisujemy umowę. Nasze wsparcie Klient ma przed podpisaniem umowy i przez cały okres kredytowania.

W oddziale DG-INWEST Koszalin przyjmujemy osoby prywatne i przedsiębiorców. Zapraszamy do siedziby naszego oddziału lub kontaktu w innej formie – przez elektroniczną pocztę e-mail lub telefonicznie.

ul. Gnieźnieńska 38 lok.7
75-736 Koszalin
M (+48) 603 058 613
koszalin@dg-finanse.pl