Konstantynów Łódzki

Oferta DG-INWEST – oddział Konstantynów Łódzki: kredyty, pożyczki, leasing

O ile w większych miastach Klienci mają dostęp do wielu banków i firm pożyczkowych, o tyle w mniejszych miejscowościach nie jest to możliwe. Dobrym tego przykładem jest Konstantynów Łódzki. Lokalni mieszkańcy nie mają problemu, aby założyć konto w banku czy lokatę. Mogą oczywiście też ubiegać się o kredyt hipoteczny, gotówkowy, a nawet leasing. Jednak oferta jest dość uboga.

Tutaj pojawia się miejsce dla brokera finansowego DG-INWEST. Konstantynów Łódzki to kolejny punkt na mapie Polski z oddziałami naszej firmy. Oddział DG-INWEST Konstantynów Łódzki swoje usługi świadczy na rzecz Klientów biznesowych oraz indywidualnych. Oferujemy bardzo różne kredyty dla firm i osób fizycznych. Pomagamy w ubieganiu się o kredyt hipoteczny, gotówkowy, konsolidacyjny czy leasing, a także kredyt na samochód.

Oddział DG-INWEST Konstantynów Łódzki – oferta dla Klienta indywidualnego

Jako broker finansowy DG-INWEST, nasz oddział w Konstantynowie Łódzkim pomaga osobom prywatnym w pozyskaniu bardzo różnych środków. Najpopularniejsze kredyty, na jakie decydują się nasi Klienci odwiedzający oddział DG-INWEST w Konstantynowie Łódzkim, to m.in.:

  • kredyty na budowę domu lub kredyty na zakup mieszkania (kredyty hipoteczne);
  • kredyty na dowolny cel, na przykład wycieczkę czy zakup sprzętu AGD (kredyty gotówkowe);
  • kredyty na zakup samochodu lub innej ruchomości (kredyty na samochód);
  • kredyty konsolidacje na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań (kredyty skonsolidowane, refinansowe);
  • kredyty dla zadłużonych (kredyty bez BIK).

W każdym przypadku nasz ekspert finansowy przeprowadzi kalkulację kredytu. Na przykład kalkulacja kredytu hipotecznego jest przeprowadzana dla kilkudziesięciu różnych banków. To gwarancja, że oprocentowanie kredytu jest najniższe, a sam produkt nie ma żadnych ukrytych kruczków.

Oferta oddziału DG-INWEST w Konstantynowie Łódzkim dla firm

Oczywiście w oddziale DG-INWEST Konstantynów Łódzki pomagamy też firmom. Również w tym przypadku przygotowaliśmy wiele produktów finansowych, które mogą zainteresować przedsiębiorców. Najpopularniejsze są kredyty dla firm, a w tym:

  • kredyt na start na rozpoczęcie działalności gospodarczej;
  • kredyt dla firmy pod dotację z Unii Europejskiej;
  • kredyt inwestycyjny na przedsięwzięcia o charakterze inwestycyjnym;
  • kredyt obrotowy na zaspokojenie bieżącej działalności i podwyższenie płynności finansowej.

Oprócz tego pomagamy w ubieganiu się o leasing. Najpopularniejszy jest leasing na samochód. Może to być leasing operacyjny lub leasing finansowy. Ta forma finansowania zakupu pojazdu możliwa jest też dla nowych firm, również bez sprawdzania w BIK i KRD. Jeszcze inną usługą jest faktoring, a więc wykup faktur wystawionych kontrahentom.

Profesjonalne usługi finansowe w oddziale DG-INWEST w Konstantynowie Łódzkim

Zawsze działamy tak samo szybko i w pełni profesjonalnie. Dążymy wszystkimi siłami do tego, aby nasi Klienci otrzymali optymalny dla siebie kredyt lub inny produkt finansowy. Zawsze jest to niskie oprocentowanie kredytu w porównaniu z tym, co oferuje konkurencja. Do całkowitego minimum sprowadzamy też związane z tym formalności.

Wszystkich mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego zapraszamy do naszego oddziału DG-INWEST. Pozyskamy kredyt lub leasing na atrakcyjnych warunkach, jakich nie zaoferują banki i firmy pożyczkowe. Z naszymi ekspertami finansowymi z oddziału DG-INWEST w Konstantynowie Łódzkim można też skontaktować się telefonicznie i mailowo.

ul. Jana Pawła II 34A
95-050 Konstantynów Łódzki
M (+48) 519 195 771
konstantynow@dg-finanse.pl