Leasing samolotu

Leasing samolotu to doskonała forma na finansowanie hobby lub środka lokomocji na co dzień, gdyż nowy samolot możesz nabyć już od 50 000 euro. Skontaktuj się z nami, a powiemy jak załatwiać podróże służbowe i zaimponować kolegom z branży.

Leasing Samolotu

Większość naszych klientów finansuje samolot ze względu na oszczędność czasu, korzystając z prywatnych lotnisk nie musimy czekać na odprawy, a to skraca czas nawet o kilka godzin.  W naszej ofercie leasingu samolotu posiadamy finansowanie na samoloty nowe i używane bez granicy wielu, natomiast liczy się data kapitalnego remontu. Leasing samolotu czy leasing helikoptera można wziąć na dogodny okres nawet do 84 miesięcy. Istnieje możliwość sfinansowania jednego samolotu na kilka firm, przez co obniżymy koszty utrzymania środka lotniczego.

Co oferujemy w leasingu samolotu:

 • leasing operacyjny i finansowy,
 • okres trwania leasingu od 24 do 84 miesięcy,
 • leasing w walutach: PLN, CHF, EURO, USD,
 • opłata wstępna od 5% do 45%,
 • raty równe, degresywne lub harmonogramy sezonowe,
 • atrakcyjne warunki ubezpieczenia,
 • możliwość sfinalizowania kontraktu w Twojej siedzibie,
 • profesjonalna wycena – posiadamy uprawnienia biegłego sądowego z zakresu wyceny maszyn i urządzeń.

leasing samolotu i helikopterów wiatrakowce

Ile kosztuje leasing samolotu ?

W ofercie  posiadamy nie tylko leasingu samolotu ale również helikopterów, wiatrakowców. Wiatrakowiec to połączeniu samolotu z helikopterem. Zaletą jest to że może lądować jak helikopter a do startu potrzebuje krótkiego pasa jak samolot. Możemy tankować go na zwykłych stacjach benzynowych, a ceny zaczynają się od 50 000 euro.

leasing samolotu i helikopterów

Leasing samolotu kro po kroku

 1. wybór przedmiotu – samolot / helikopter / wiatrakowiec,
 2. przesłanie mailem dokumentów – CEiDG / KRS + PIT36 / Bilans i RZiS,
 3. rejestracja i ubezpieczenie przedmiotu,
 4. podpisanie umowy.

Leasing helikoptera

Leasing helikoptera to najlepsza forma aby wliczyć sobie w koszty opłatę wstępną jak również raty i końcowy wykup. Wybierając helikopter musisz zwrócić uwagę na ilość miejsc, każde miejsce to dość spory koszt. Dlatego warto się zastanowić czy sami mamy patent lotniczy, czy będziemy zatrudniać dodatkowo pilota. Leasing helikoptera zaczynamy od 10% wpłaty zarówno na helikopter nowy lub używany.

Leasing drona

Leasing drona jest możliwy już od kwoty 1 500 zł netto, mogą to być drony amatorskie lub profesjonalne. Finansujemy tylko nowe drony w postaci leasingu, natomiast jeśli ktoś jest zainteresowany używanym przedmiotem możemy zaproponować kredyt. Leasing drona zaczynamy od 48 do 84 miesięcy w zależności od jego wartości. Posiadamy tez pożyczkę leasingową gdzie finansowanie możemy skrócić na dogodnie wybrany przez siebie okres od 12 do 60 miesięcy.

 

Wystarczy długopis, aby polecieć

 

 Leasing samolotu to również możliwość zarabiania pieniędzy w postaci czarterów, także może być to również narzędzie inwestycyjne.

 

Zapraszamy do kontaktu z doradcą

Leasing samolotu

Kalkulator Leasingu