Krosno Odrzańskie

Pożyczka, leasing, kredyt w DG-INWEST – oddział Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie to malowniczo położona miejscowość nad rzeką Odrą. Wokół jest mnóstwo zieleni, a w samym mieście całkiem dużo zabytków. Każdego roku w Krośnie Odrzańskim odbywa się też wiele imprez kulturalnych takich jak „Rybobranie”. Nie bez przyczyny jest to też region określany rajem dla wędkarzy.

Jako DG-INWEST chcemy wznieść Krosno Odrzańskie na jeszcze wyższy poziom, ale w całkowicie innej branży. Jesteśmy brokerem finansowym o blisko 30-letnim doświadczeniu. Współpracujemy z ponad 60 różnymi bankami, firmami pożyczkowymi i innymi instytucjami finansowymi. W ten sposób swoim Klientom możemy zaoferować najlepsze warunki kredytowania. Jeżeli będzie to zobowiązanie zaciągnięte z pomocą eksperta oddziału DG-INWEST Krosno Odrzańskie, na pewno oprocentowanie kredytu będzie najniższe na rynku!

Kredyty hipoteczne, gotówkowe i inne dla Klientów indywidualnych w oddziale DG-INWEST Krosno Odrzańskie

Niezależnie od tego, jakiego kredytu szuka nasz Klient, w oddziale DG-INWEST Krosno Odrzańskie na pewno udzielimy mu pomocy. Pośród kredytów, które cieszą się największym zainteresowaniem mieszkańców Krosna Odrzańskiego, znajdują się m.in.:

  • Kredyt gotówkowy – można spożytkować na dowolny cel bez informowania o tym banku. Mimo wyższego oprocentowania kalkulator kredytu gotówkowego pozwala znaleźć kredyt na atrakcyjnych warunkach.
  • Kredyt hipoteczny – m.in. kredyt na mieszkanie czy kredyt na budowę domu. Ma niskie oprocentowanie, a dzięki naszym ekspertom również niewielkie opłaty dodatkowe.
  • Kredyt skonsolidowany – tzw. kredyt konsolidacja na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań. Ma jedną i niższą ratę, ale dłuższy okres kredytowania.
  • Kredyt na samochód – typowy kredyt celowy, który służy zakupie auta (alternatywą jest leasing konsumencki).
  • Kredyt bez BIK – kredyt dla zadłużonych.

Oddział DG-INWEST Krosno Odrzańskie – oferta na leasingi, faktoring i kredyty dla firm

Bardzo szerokie portfolio produktów dotyczy przedsiębiorców z Krosna Odrzańskiego. Jako DG-INWEST dla lokalnych firm przygotowaliśmy wiele kredytów, tj.:

  • kredyt dla firm na start,
  • kredyt dla firm pod dotacje z UE,
  • inwestycyjny kredyt dla firm,
  • obrotowy kredyt dla firm.

Wspieramy też lokalnych przedsiębiorców w leasingu. Może, ale nie musi to być leasing na samochód. W zależności od potrzeb leasingować można też maszyny i urządzenia, sprzęt komputerowy, maszyny rolnicze, jachty, samoloty czy nieruchomości. Przedsiębiorcy z Krosna Odrzańskiego w DG-INWEST mogą ubiegać się o leasing operacyjny lub finansowy.

Jeszcze inną pozycją w naszej ofercie jest faktoring. Usługa faktoringu w oddziale DG-INWEST Krosno Odrzańskie polega na wykupie faktur kontrahentów. W ten sposób przedsiębiorcy mogą utrzymać płynność. Zawsze dążymy do tego, aby koszt faktoringu był minimalnym obciążeniem dla naszego Klienta.

Siedziba oddziału DG-INWEST Krosno Odrzańskie – zapraszamy na Parkową 2

Niezależnie od rodzaju Klienta – indywidualny lub biznesowy – i wielkości zobowiązania, zawsze działamy tak samo profesjonalnie i szybko. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć naszemu Klientowi najlepszy możliwy produkt finansowy, który spełni jego oczekiwania i potrzeby.

Lokalne firmy i mieszkańców Krosna Odrzańskiego zapraszamy do naszej siedziby. Oddział DG-INWEST Krosno Odrzańskie mieści się przy ulicy Parkowej 2. Alternatywne formy kontaktu to telefon ((+48) 669 336 377) i adres e-mail (krosno@dg-finanse.pl). W wielu przypadkach możliwy jest kredyt online, kiedy niemal cały proces przebiega zdalnie, co tylko skraca czas pozyskania środków dla naszego Klienta.

Leasing i kredyt – znajdź nasz oddział w swoim regionie!

Krosno Odrzańskie
ul. Parkowa 2
66-600 Krosno Odrzańskie
M (+48) 669 336 377
krosno@dg-finanse.pl