Porównywarka kredytów

  • Dane przedmiotu
  • Dane wnioskodawcy
  • Porównanie ofert

Porównywarka kredytów to innowacyjne narzędzie, które oszacuje dla Ciebie koszty pożyczki kredytowej czy kredytu samochodowego jak również hipotecznego. Dla firm mamy przygotowaną ofertę kredytu inwestycyjnego oraz kredytu obrotowego.

Rodzaje i okresy kredytów

  1. Kredyt gotówkowy – do 120 mc.
  2. Kredyt samochodowy – okres do 120 mc.
  3. Kredyt hipoteczny – okres do 360 mc.
  4. Kredyt obrotowy – okres 12 mc.
  5. Kredyt inwestycyjny dla firm – okres do 240 mc.

Kredyt inwestycyjny wymaga 20 % wkładu własnego a okres może sięgać nawet 240 miesięcy. Wkład własny możemy zastąpić innym zabezpieczeniem np. w postaci dodatkowej nieruchomości, nawet osoby trzeciej, przez co możemy go obniżyć nawet do 0 %.

porównywarka kredytów

Kredyt obrotowy udzielany jest pod kątem obrotów przeważnie otrzymujemy średnio miesięczny obrót w przeliczeniu za ostatnie 12 miesięcy. Maksymalną kwotą bez zabezpieczeń twardych typu nieruchomość możemy bez problemu uzyskać do 200 000 zł. W kredycie obrotowym i inwestycyjnym możemy również zastosować poręczenia z Banku BGK lub EBI i nazywają się odpowiednio Poręczenie BKG i COSME. BGK poręcza nasze zobowiązanie wobec banków w 60% a COSME w 80%. Także pod zabezpieczenie miękkie jakim jest np. weksel możemy otrzymać nawet 500 000 zł.

Kredyty z dotacją unijną w programie Jeremi – dla start – up czyli dla firm, które nie funkcjonują dłużej niż 24 miesiące mamy kwoty do 300 000 zł z oprocentowaniem 1,58%. Natomiast dla firm z dłuższym starzem oprocentowanie jest 2,58% ale kwoty nawet do 1 000 000 zł w zależności od siedziby przedsiębiorstwa – porównaj w porównywarce kredytowej.

Zobacz na czym polega nasza praca:

Kredyty dla osób fizycznych jakimi są np. pożyczki gotówkowe udzielane są w zależności do 200 000 zł oraz dla zawodów zaufania publicznego typu: radca prawny, doradca podatkowy, lekarz, adwokat itp. mogą liczyć aż na 550 000 zł w gotówce i 2 000 000 zł pod hipotekę.

Szczególnym i sporym uznaniem cieszą się kredyty samochodowe. Finansowanie zakupu samochodu do kwoty 250 000 zł nawet bez wpłaty własnej na początek i długim okresem kredytowania: do 120 miesięcy. Hitem są kredyty pod auta kolekcjonerskie i zabytkowe, może to być też świetny sposób na inwestycję, gdyż samochód co roku zyskuje na wartości.

Porównywarka kredytów

Porównywarka kredytów pozwala zaoszczędzić czas i zapytania w BIK, które niestety obniżają nam zdolność kredytową. Należy wiedzieć, że po  5 zapytaniu niestety jesteśmy blokowani i nie dostaniemy żadnego finansowania, trzeba będzie odczekać kilka miesięcy, a najlepiej pól roku, aby liczniki się wyzerowały. Nasza firma pomoże w znalezieniu najlepszej opcji finansowania.

Zapraszamy do kontaktu

801 911 111

Porównywarka kredytów