Porównywarka kredytów

  • Dane przedmiotu
  • Dane wnioskodawcy
  • Porównanie ofert

Porównywarka kredytów to innowacyjne narzędzie, które oszacuje dla Ciebie koszty pożyczki kredytowej czy kredytu samochodowego jak również hipotecznego. Dla firm mamy przygotowaną ofertę kredytu inwestycyjnego oraz obrotowego.

Rodzaje i okresy kredytów

  1. Kredyt gotówkowy – do 120 mc.
  2. Kredyt samochodowy – okres do 120 mc.
  3. Kredyt hipoteczny – okres do 360 mc.
  4. Kredyt obrotowy – okres 12 mc.
  5. Kredyt inwestycyjny – okres do 240 mc.

Kredyt inwestycyjny wymaga 20 % wkładu własnego a okres może sięgać nawet 240 miesięcy. Wkład własny możemy zastąpić innym zabezpieczeniem np. w postaci dodatkowej nieruchomości, nawet osoby trzeciej, przez co możemy go obniżyć nawet do 0 %.

porównywarka kredytów

Kredyt obrotowy udzielany jest pod kątem obrotów przeważnie otrzymujemy średnio miesięczny obrót w przeliczeniu za ostatnie 12 miesięcy. Maksymalną kwotą bez zabezpieczeń twardych typu nieruchomość możemy bez problemu uzyskać do 200 000 zł. W kredycie obrotowym i inwestycyjnym możemy również zastosować poręczenia z Banku BGK lub EBI i nazywają się odpowiednio Poręczenie BKG i COSME. BGK poręcza nasze zobowiązanie wobec banków w 60% a COSME w 80%. Także pod zabezpieczenie miękkie jakim jest np. weksel możemy otrzymać nawet 500 000 zł.

Kredyty z dotacją unijną w programie Jeremi – dla start – up czyli dla firm, które nie funkcjonują dłużej niż 24 miesiące mamy kwoty do 300 000 zł z oprocentowaniem 1,58%. Natomiast dla firm z dłuższym starzem oprocentowanie jest 2,58% ale kwoty nawet do 1 000 000 zł w zależności od siedziby przedsiębiorstwa – porównaj w porównywarce kredytowej.

Zobacz na czym polega nasza praca:

Kredyty dla osób fizycznych jakimi są np. pożyczki gotówkowe udzielane są w zależności do 200 000 zł oraz dla zawodów zaufania publicznego typu: radca prawny, doradca podatkowy, lekarz, adwokat itp. mogą liczyć aż na 550 000 zł w gotówce i 2 000 000 zł pod hipotekę.

Szczególnym sporym uznaniem cieszą się kredyty samochodowe do kwoty 250 000 zł nawet bez wpłaty własnej na początek i długim okresem kredytowania do 120 miesięcy. Hitem są kredyty pod uta kolekcjonerskie i zabytkowe, może to być też świetny sposób na inwestycję, gdyż samochód co roku zyskuje na wartości.

Porównywarka kredytów

Pozwala zaoszczędzić czas i zapytania w BIK, które niestety obniżają nam zdolność kredytową, po  5 zapytaniu niestety jesteśmy blokowani i nie dostaniemy żadnego finansowania, trzeba będzie odczekać kilka miesięcy a najlepiej pól roku aby liczniki się wyzerowały.

Zapraszamy do kontaktu

801 911 111

Porównywarka kredytów