Leasing motocykla

Leasing motocykla to świetna alternatywa na sfinansowanie skutera, motoru lub quad’u dla potrzeb Twojej firmy, jak również do celów prywatnych.

Leasing motocykla – warunki

Lessing motocykla możemy wziąć już od 5 000 zł netto. Może to być motocykl od napędzie elektrycznym lub spalinowym. Leasing motocykla, a właściwe sam motocykl traktujemy w przepisach jako samochód osobowy ze względu, że podlega pod tą samą kategorię. Także możemy odliczyć 50% VAT jeśli jeździmy w trybie mieszanym lub 100% VAT jeśli jest całkowicie przeznaczony do celów związanych z działalnością gospodarczą. Leasing motocykla możemy brać na okres od 24 do 60 miesięcy w leasingu operacyjnym jak również w pożyczce leasingowej od 12 do 60 miesięcy. Motocykl do leasingu może być nowy jak również używany.

Leasing na motocykl krok po kroku

 1. Wybierz motocykl,
 2. Weź fakturę pro-forma na swoją firmę,
 3. Wyślij ją do nas mailem wraz dokumentami firmy,
 4. Otrzymasz atrakcyjną ofertę finansowania,
 5. Podpisujesz umowę,
 6. My rejestrujemy i ubezpieczamy motocykl,
 7. Odbiór motocykla.

Leasing motocykli, leasing motoru

Przedmioty w leasingu motocykli:

 • Motocykl,
 • Skuter miejski,
 • Skuter wodny,
 • Skuter śnieżny,
 • Quady.

Leasingować możemy nowe i używane motocykle do lat 8. W dzisiejszych czasach mamy zbyt dużo samochodów i tak jak niektóre kraje np. Włochy, sektor motocykli dynamicznie się rozwija. Toyota opracowała motocykl, który niezależnie od pogody możemy użytkować w związku z faktem, że posiada dach. Dodatkowym atrybutem jest to, że to motocykl elektryczny osiągający prędkość do 60 km/h, a dzięki naładowanym bateriom pokonamy trasę do 100 km.

Leasing motoru, Leasing motocykli

Na naszych oczach tworzy się przyszłość aby prowadzić ten motocykl wystarczy mieć ukończone 18 lat, nie potrzebujemy żadnych licencji i prawa jazdy. Trójkołowiec będzie można wypożyczać tak jak do tej pory wypożyczaliśmy rowery. Wystarczy się zarejestrować i korzystać. Leasing motocykli ułatwi dostęp do innowacyjnych rozwiązań, gdzie podróż praktycznie może być bez kosztowa jeśli będziemy ładować w publicznych stacjach dostępu.

Leasing quad

Leasing quada to doskonałe narzędzie do sfinansowania swoich marzeń o wolności i oddania się przyjemności jaką dostarcza sama jazda quadem. Na rynku posiadamy quady o napędzie spalinowym, ale ostatnio zostają wypierane quadami o napędzie elektrycznym, ze względu na bardzo podobne osiągi, a przede wszystkim na zerową emisję CO2 oraz brak hałasu. Przydaje się to szczególnie kiedy pracujemy w lesie lub ze zwierzętami. Quad może służyć jako ciągnik rolniczy jak również po zamontowaniu przedniego pługu będzie bardzo skuteczną odśnieżarką. Leasing quada możemy sfinansować na okres od 24 do 72 miesięcy.

Leasing skuter

Leasing skutera w ostatnich latach przybiera na prędkości, a to głównie, że możemy jeździć taki skuterem na tym samym prawo-jazdy co na samochód i nie musimy zdawać dodatkowych egzaminów. Pojemność do 125 cm3 daje naprawdę wystarczającą moc do poruszania się w terenie miejskim i omijania korków. Leasing na skuter może być na urządzenie posiadające silnik spalinowy lub elektryczny, przy tym ostatnim możemy liczyć na dotację w wysokości 4 000 zł.

Leasing na skuter wodny

W leasingu skutera wodnego możemy ustalić sobie raty sezonowe, co pozwala na efektywne wykorzystywanie kapitału.

Leasing na skuter śnieżny

Podobnie skuter śnieżny w leasingu to doskonałe narzędzie do przemieszczania się, pod które możemy przygotować indywidualny harmonogram z ratami sezonowymi.

Leasing –  skuter wodny a śnieżny

W leasingu skuterów możemy ustalić sobie raty sezonowe, jak to wygląda w praktyce:

 • od listopada do kwietnia płacimy wyższe raty za skuter śnieżny np. 3 000 zł a pozostałe m-ce po 300 zł,
 • od maja do października płacimy wyższe raty za skuter wodny np. 3 000 zł a pozostałe m-ce po 300 zł.

Dzięki takiemu rozwiązaniu spłacamy dwa przedmioty przy łącznej kwocie 3 300 zł

Leasing motocykla kalkulator

Leasing motocykli

Specjalna oferta na Harleya – Davidsona

leasing motocykla

Zachęcamy do kontaktu z naszą

siecią sprzedaży

Leasing motoru

Kalkulator leasingu na motocykl