Głogów

Broker finansowy DG-INWEST – oddział Głogów: kredyty hipoteczne, gotówkowe, refinansowe, inwestycyjne

Głogów jest miastem położonym na Dolnym Śląsku. Na terenie całej miejscowości i w jej okolicach nie brakuje atrakcyjnych dla turystów miejsc i zabytków. Warto zobaczyć fragmenty średniowiecznych murów i ratusz z XV wieku. Jedną z wizytówek Głogowa jest również Zamek Książąt Głogowskich z XIII wieku. O ile Głogów jest atrakcyjny turystycznie, o tyle do niedawna wiele do poprawy było w obszarze usług świadczonych na rzecz lokalnej społeczności, również w zakresie finansów. Teraz problem został rozwiązany.

Jako broker finansowy DG-INWEST jesteśmy obecni ze swoim oddziałem w Głogowie. Nasz oddział DG-INWEST Głogów to najtańsze kredyty na rynku. Jesteśmy wsparciem w ubieganiu się o kredyty hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne, ale też obrotowe czy inwestycyjne. Służymy pomocą dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Tak, zawsze gwarantujemy niskie oprocentowanie kredytu i formalności ograniczone do minimum.

Oddział DG-INWEST Głogów: oferta kredytów dla firm, leasingu i faktoringu

Niezależnie od tego, czy firma ma problemy finansowe, czy może wręcz przeciwnie – jest w fazie rozwoju – w oddziale DG-INWEST w Głogowie mamy coś dla takiego przedsiębiorstwa. Oferujemy następujące kredyty dla firm:

  • kredyt inwestycyjny – kredyt dla firmy o charakterze inwestycyjnym z przeznaczeniem środków na inwestycje;
  • kredyt obrotowy – kredyt dla firm na zaspokojenie bieżących potrzeb i utrzymanie lub poprawę płynności finansowej.

Pomagamy też w ubieganiu się o kredyty na start, w tym również pod dotacje z Unii Europejskiej. Oprócz tego zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców, których interesują inne formy wsparcia, w tym leasing – finansowy i operacyjny. Najczęściej jest to leasing na samochód, ale leasingować można też inne dobra (m.in. nieruchomości, maszyny, sprzęt komputerowy, samoloty, jachty i wiele więcej).

Z kolei dla firm, które mają problemy z płynnością finansową, ale nie chcą zaciągać obrotowego kredytu bankowego, polecamy faktoring, czyli wykupienie faktur wystawionych kontrahentom i szybszy wpływ należności. Zawsze umowa faktoringu jest skonstruowana w taki sposób, aby koszt usługi był możliwie jak najniższy.

Kredyty hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne, kredyty bez BIK – oferta brokera DG-INWEST w Głogowie dla osób fizycznych

Bardzo dużą część naszych Klientów, również w Głogowie, stanowią osoby prywatne. Jesteśmy szeroko otwarci na wsparcie Klientów indywidualnych. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

  • kredyty gotówkowe na dowolny cel;
  • kredyty hipoteczne, w tym kredyt na budowę domu, kredyt na zakup mieszkania czy działki;
  • kredyt konsolidacja na spłatę zaciągniętych zobowiązań w jednej i niższej racie z dłuższym okresem kredytowania;
  • kredyt na samochód na zakup pojazdu;
  • kredyt bez BIK dla osób zadłużonych.

W każdym przypadku ekspert oddziału DG-INWEST w Głogowie korzysta z zaawansowanego kalkulatora. Kalkulacja kredytu hipotecznego i każdego innego zobowiązania pozwala znaleźć najlepszy produkt na rynku. Z nami oprocentowanie kredytu zawsze jest najniższe.

Tanie i szybkie kredyty w oddziale DG-INWEST Głogów

W oddziale DG-INWEST w Głogowie zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów finansowych w branży. To eksperci o dużym doświadczeniu w udzielaniu produktów finansowych, w tym kredytów dla firm i osób prywatnych. Jednocześnie to specjaliści o umiejętnościach negocjacyjnych, co pozwala im wywalczyć znakomite warunki kredytowe dla naszych Klientów. W końcu to profesjonaliści, którzy są z Klientem podczas ubiegania się o kredyt, ale również przez cały okres kredytowania.

Wszystkich Klientów biznesowych i osoby prywatne, które chcą zaciągnąć kredyt na atrakcyjnych warunkach z niskim oprocentowaniem, zapraszamy do naszego biura w Głogowie. Oddział DG-INWEST Głogów znajduje się przy ulicy Głowackiego 29. Jesteśmy też dostępni pod telefonem ((+ 48) 509 651 099, (+ 48) 76 831 79 44) i mailem (glogow@dg-finanse.pl).

Leasing i kredyt – znajdź nasz oddział w swoim regionie!

Głogów
ul. Głowackiego 29
67-200 Głogów
M (+ 48) 509 651 099
T (+ 48) 76 831 79 44
glogow@dg-finanse.pl