Faktoring eksportowy, zagraniczny

Faktoring eksportowy służy do finansowania faktur w innej walucie niż PLN. Faktoring zagraniczny cechuje się głównie zapłatą za faktura dla firm które wystawiają faktury w USD, EUR, CHF i innych. 

Faktoring eksportowy, zagraniczny 

Faktoring zagraniczny – zwany również eksportowym pozwala firmom eksportującym swoje towary za granicę na szybsze odzyskanie płatności również w faktoringu z regresem lub faktoringu bez regresu. Finansowanie faktur na odroczone płatności odbywa się w walucie w której jest wystawiona faktura.

Faktoring zagraniczny

Faktoring – eksportowy – międzynarodowy- zagraniczny 

Faktoring eksportowy to doskonałe narzędzie dla firm, które współpracują z firmami zagranicznymi. Transakcje w faktoringu eksportowym można ubezpieczyć co powoduje, że nawet jeśli nie znamy dobrze kontrahenta to firma faktoringowa jak również firma ubezpieczeniowa sprawdzą go na tyle dobrze, że będziesz mógł otrzymać limit faktoringowy na współpracę z takim kontrahentem jak również otrzymasz ubezpieczenie takiej transakcji. Także w przypadku braku płatności przez kontrahenta za Twoją wystawioną fakturę firma ubezpieczeniowa pokrywa zobowiązanie przed faktorem w faktoringu eksportowym. 

Na czym polega faktoring eksportowy?

Faktoring eksportowy stosowny jest we współpracy z firmami zagranicznymi. Praktycznie większość krajów na świecie jest obsługiwanych w faktoringu eksportowym. Wyjątki stanowią kraje z zagrożeniem terrorystycznym jak również transakcje obarczone dużym ryzykiem prania brudnych pieniędzy. Faktoring eksportowy polega na szybszej zapłacie za Twoją fakturę wystawiona kontrahentowi zagranicznemu. 

Faktoring w handlu zagranicznym

Usługa faktoring zagranicznego, eksportowego zwana międzynarodowym, to usługa dzięki, której  rozwiniesz szybciej firmę.  Nie musisz czekać na kapitał obrotowy, bo otrzymujesz go od faktora poprzez usługę jaką jest faktoring eksportowy.

 

FAKTORING ONLINE – 15 MIN

Dokładnie potrzebujesz tylko 15 minut aby samemu przeprowadzić całą transakcję, nie wychodząc z domu lub biura. Wystarczy wejść na właściwy link faktoringu do 50 000 zł lub od 50 000 do 250 000 zł  i mieć przy sobie fakturę lub faktury do sprzedania w faktoringu.

FAKTORING DO 250 000 PLN

W faktoringu do 250 000 zł nie podpisujesz umowy sam określasz jaka faktura będzie przez Ciebie sprzedana. Otrzymasz 100 % wartości faktury, minimalna kwota to 500 zł netto i minimalny okres to 14 dni.

DOSTĘPNY 24H / 7 DNI W TYGODNIU

FAKTORING OD 50 000 DO 1 000 000 PLN

W faktoringu od 50 000 do 1 000 000 zł po pozytywnej weryfikacji otrzymasz kurierem umowę do podpisania i będzie pobrana jednorazowa prowizja w wysokości 2%. Poniżej  wykaz dostępnych limitów i miesięczne stawki:

Limit  50 000 zł    790 zł
Limit 100 000 zł 1 480 zł
Limit 150 000 zł 1 800 zł
Limit 200 000 zł 2 120 zł
Limit 250 000 zł 2 450 zł

WEJDŹ NA PONIŻSZY LINK – FAKTORING DO 1 000 000 PLN

DOSTĘPNY 24H / 7 DNI W TYGODNIU

FAKTORING ODWROTNY – limit do 50 tys.

W faktoringu odwrotnym możemy sfinansować Twoje faktury, które powinieneś opłacić, finansowanie rozłożymy na dogodny dla Ciebie okres nawet do 180 miesięcy.

 

Księguj faktury w profesjonalnym biurze rachunkowym 

Zapraszamy do kontaktu z doradcą

Faktoring zagraniczny