Faktoring dla małych firm

Faktoring dla małych firm to nowoczesny sposób finansowania biznesu za pomocą aplikacji online.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę na sprzedaż faktur już od 500 zł, nie musisz wiązać się wieloletnimi umowami lub ustalać wysokie limity, których i tak nie zawsze wykorzystasz.

PROMOCJA – kredyt do 600 000 zł – decyzja w 24h 

  • na dowolny cel 
  • bez liczenia zdolności z dochodu 
  • bez wpłaty własnej 
  • działalności gospodarcze i spółki cywilne
  • okres do 120 mc

4 Kroki do otrzymania płatności za fakturę:

  1. Wejdź na poniższy link
  2. Dołącz fakturę
  3. Wydrukuj i dołącz regulamin
  4. wpłać 1 zł aby się zweryfikować

Jeśli jest pozytywna, wysyłamy maila do twojego odbiorcy w celu aby potwierdził nam, że zgadza się aby płatność faktury przyszła już do Faktora. Faktor wypłaca 100% wartości faktury i czeka na płatność od odbiorcy . Faktoring dla małych firm jest bardzo prostą metodą uzyskania finansowania. Koszt faktoringu poznasz z góry wpisując kwotę i termin płatności. NIe finansujemy faktur z terminem krótszym niż 14 dni a maksymalna ilość dni to aż 180.

Faktoring dla małych firm – 15 min

Dokładnie potrzebujesz tylko 15 minut aby samemu przeprowadzić całą transakcję, nie wychodząc z domu lub biura. Wystarczy wejść na właściwy link faktoringu do 250 000 zł i mieć przy sobie fakturę lub faktury do sprzedania w faktoringu.

FAKTORING DO 250 000 PLN

W faktoringu do 250 000 zł nie podpisujesz umowy sam określasz jaka faktura będzie przez Ciebie sprzedana. Otrzymasz 100 % wartości faktury, minimalna kwota to 500 zł netto i minimalny okres to 14 dni.

DOSTĘPNY 24H / 7 DNI W TYGODNIU

Zapraszamy do rozliczeń faktur w naszym biurze rachunkowym

Zapraszamy również do oddziałów