Kontakt

Dojeżdżamy do każdego klienta
Umów się z naszym doradcą u siebie w biurze

lub przyjdź do naszej placówki


INFOLINIA:

  801 911 111 – z telefonów stacjonarnych

  664 12 34 00 – z telefonów komórkowych

  Pon. – Pt.  9:00 do 17:00


Oddziały Autoryzowany partner   Partner


KONTAKT CENTRALA :

21-500 Biała Podlaska ul. Sadowa 14, tel. +48 83 342 68 05, +48 692 490 651
Infolinia: +48 664 123 400, +48 801 911 111 mail: centrala@dg-finanse.pl

SIEDZIBA FIRMY :

DG – INWEST FINANSE S.A. 03 – 707 Warszawa ul. Floriańska 6 lok 02
KRS 0000587219 NIP 1132839510 Regon 142985247 Kapitał założycielski 500 000,00 zł


 

Oddziały Oddziały

Biała Podlaska
Ul. Sadowa 14
21-500 Biała Podlaska
M (+48) 692 490 651
T (+48) 83 344 30 28
F (+48) 83 342 68 05
centrala@dg-finanse.pl

Białystok
ul. Mickiewicza 15 A lok. 1
15-213 Białystok
M (+48) 796 800 989
M (+48) 697 121 381
bialystok@dg-finanse.pl

Biłgoraj
ul. Czerwonego Krzyża 3A
23-400 Biłgoraj
M (+48) 504 792 522
bilgoraj@dg-finanse.pl

Częstochowa
ul. Wręczycka 1
42-202 Częstochowa
M (+48) 662 134 311
T (+48) 664 805 902
czestochowa@dg-finanse.pl

Dębno
ul. Wolności 4
74-400 Dębno
T (+48) 95 300 03 66
M (+48) 570 860 007
M (+48) 570 860 008
debno@dg-finanse.pl

Głogów
ul. Głowackiego 29
67-200 Głogów
M (+ 48) 509 651 099
T (+ 48) 76 831 79 44
glogow@dg-finanse.pl

Goleniów
ul. Konstytucji 3 Maja 15E
72-100 Goleniów 
M (+48) 510 790 007
goleniow@dg-finanse.pl

Iława
Ul. Kościuszki 31 lok. 22
14-200 Iława
M (+48) 793 609 500
ilawa@dg-finanse.pl

Kalisz
ul. Polna 22 A
62-800 Kalisz
M (+48) 530 000 408
T (+48) 531 017 822
kalisz@dg-finanse.pl

Konin
ul. Kramowa 3
62-500 Konin
M (+48) 601 256 111
konin@dg-finanse.pl

Krosno Odrzańskie
ul. Parkowa 2
66-600 Krosno Odrzańskie
M (+48) 669 336 377
krosno@dg-finanse.pl

Oleśnica
ul. Wileńska 2 lok. 8
56-400 Oleśnica
M (+ 48) 504 923 160
T (+48) 606 999 122
olesnica@dg-finanse.pl

Przemyśl
ul. Stefana Okrzei 25/2
37-700 Przemyśl
M (+48) 884 620 888
T  (+48) 502 027 664
przemysl@dg-finanse.pl

Puławy
ul. Lubelska 2C/2
24-100 Puławy
M (+48) 698 739 093
M (+48) 698 656 092
pulawy@dg-finanse.pl

Rzeszów
Ul. Rejtana 53A
35-326 Rzeszów 
M (+48) 889 124 811
T (+48) 502 027 664 
rzeszow@dg-finanse.pl

Sopot
al. Niepodległości 813 lok. 21
81-810 Sopot
M (+48) 608 024 019
T (+48) 58 719 08 58
F (+48) 58 743 62 08
sopot@dg-finanse.pl

Szczecin
ul. Zygmunta Krasińskiego 101 LU1
71-435 Szczecin
M (+48) 696 045 554
szczecin@dg-finase.pl

Warszawa
ul. Floriańska 6 lok. 02
(vis a vis Jagiellońskiej 30)
03-707 Warszawa
M (+48) 698 640 133
F (+48) 22 398 06 79
T (+48) 22 402 61 12
warszawa@dg-finanse.pl

Zabrze
ul. Wolności 191 lok. 620
41-800 Zabrze
M (+48) 533 101 767
zabrze@dg-finanse.pl

Zielona Góra
Ul. Jedności 16
65-018 Zielona Góra
M (+48) 600 816 864  
T (+48) 662 489 008
zielonagora@dg-finanse.pl

Oddziały Autoryzowani Partnerzy:

Bielsko Biała
ul. Kustronia 39 pok. 301
43-316 Bielsko-Biała
M (+48) 506 058 425
bielsko10@dg-finanse.pl

Chełm
Ul. Wojska Polskiego 20
22-100 Chełm
M (+48) 572 821 111
chelm10@dg-finanse.pl

Ełk
ul. Toruńska 10
19-300 Ełk
M (+48) 507 177 381
elk10@dg-finanse.pl

Gdańsk
ul. Kartuska 89 lok. 1
80-136 Gdańsk
M (+48) 574 748 830
M (+48) 574 748 831
T (+48) 58 500 97 73
gdansk10@dg-finanse.pl

Gdynia
ul. Derdowskiego 7 lok. 311
81-369 Gdynia
M (+48) 723 200 363
T (+48) 58 500 89 89
gdynia10@dg-finanse.pl

Gorzów Wielkopolski
ul. Baczyńskiego 14
66-400 Gorzów Wielkopolski
M (+48) 693 358 301
gorzow@dg-finanse.pl

Grudziądz
ul. Parkowa 23D
86-300 Grudziądz
M (+48) 698 692 206
grudziadz10@dg-finanse.pl

Hrubieszów
ul. Ludna 18
T (+48) 509 116 474
T (+48) 509 797 669
hrubieszow11@dg-finanse.pl

Józefosław
ul. Limby 7
05-509 Józefosław
M (+48) 533 599 335
jozefosław10@dg-finanse.pl

Kielce
ul. Zagórska 35 lok.7
25-399 Kielce
M (+48) 524 289 133
kielce10@dg-finanse.pl

Kraśnik
Al. Niepodległości 11
23-210 Kraśnik
M (+48) 533 301 843
krasnik10@dg-finanse.pl

Legionowo
ul. Jagiellońska 8
05-120 Legionowo
M (+48) 502 502 051
T (+48) 880 808 035
legionowo10@dg-finanse.pl

Łańcut
Plac Sobieskiego 5
37-100 Łańcut
M (+48) 600 884 236
lancut@dg-finanse.pl

Myszków
ul. Kościuszki 25
42-300 Myszków
M (+48) 506 144 416
myszkow10@dg-finanse.pl

Myślenice
ul. NIepodległości 12A
32-400 Myślenice
M (+48) 784 920 673
T (+48) 884 933 098
myslenice10@dg-finanse.pl

Olsztyn
ul. Wilczyńskiego 25E lok. 105
11-041 Olsztyn
M (+48) 608 558 200
olsztyn10@dg-finanse.pl

Rzeszów
ul. Podwisłocze 30
35-309 Rzeszów
M (+48) 501 751 351
rzeszow20@dg-finanse.pl

Sandomierz
ul. Wojska Polskiego 12/12
27-600 Sandomierz
M (+48) 695 829 292
sandomierz10@dg-finanse.pl

Słupsk
ul. Kulczyńskiego 4/10
76-200 Słupsk
M (+48) 726 858 838
slupsk@dg-finanse.pl

Staszów
Ul. Konstytucji 3 Maja 8c
28-200 Staszów
M (+48) 607 497 260
staszow10@dg-finanse.pl

Tomaszów Mazowiecki
ul. Kotlinowa 5
97-200 Tomaszów Mazowiecki
M (+ 48) 501 152 143
tomaszow11@dg-finanse.pl

Wieliczka
ul. Reymonta 1 / 3
32-020 Wieliczka
M (+ 48) 604 122 233
T (+ 48) 12 291 48 80
wieliczka@dg-finanse.pl

Wrocław
ul. Pereca 1-3
53-443 Wrocław
M (+48) 799 932 533
wroclaw10@dg-finanse.pl

Zduńska Wola
ul. Sieradzka 27 lok. 2
98-220 Zduńska Wola
M (+48) 796 535 914
zdunskawola10@dg-finanse.pl

  Partnerzy:
kontakt przez infolinię +48 664 123 400

Firma posiada ponad 100 doradców mobilnych na terenie całej Polski, pozwoli nam to dotrzeć jeszcze szybciej z ofertą do Państwa. Zapraszamy do kontaktu !!!