Biała Podlaska

 

Oferta DG-INWEST: kredyt gotówkowy, hipoteczny, leasing samochodu, konsolidacja – Biała Podlaska i okolice

Wysoka inflacja, niski wzrost gospodarczy, a nawet stagflacja – to wszystko może wskazywać na problemy finansowe wielu Polaków. Żadnym wyjątkiem nie jest tutaj Biała Podlaska – miasto, które mimo położenia w województwie lubelskim, określane jest mianem stolicy Południowego Podlasia. Może to oznaczać, że wiele osób prywatnych oraz podmiotów biznesowych wpadnie w problemy finansowe.

Tutaj pojawia się miejsce dla instytucji finansowych, które oferują swoje wsparcie dla osób potrzebujących gotówki. Firma DG-INWEST również ma swój oddział w mieście, jakim jest Biała Podlaska. Kredyt bez wkładu własnego, kredyt gotówkowy, kredyt skonsolidowany, leasing konsumencki, inwestycyjny, a nawet faktoring – to tylko część produktów finansowych w portfolio brokera DG-INWEST.

Kredyt gotówkowy, konsolidacyjny i hipoteczny oddziału w Białej Podlaskiej w DG-INWEST dla Klientów indywidualnych

Osoby fizyczne mają dziś bardzo różne problemy finansowe. W dobie niskich stóp procentowych wiele osób zadłużyło się licznymi kredytami, teraz mając problemy ze spłatą należności. Spłacanie kilku różnych rat w miesiącu jest trudne i wymaga trzymania się wielu zasad w obszarze wydatków i budżetu. Szansą wyjścia ze spirali długów dla takich mieszkańców Białej Podlaskiej jest kredyt skonsolidowany. To możliwość połączenia kilku różnych kredytów w jedną konsolidację. Klienci DG-INWEST, którzy w oddziale w Białej Podlaskiej zaciągną kredyt konsolidację, mogą liczyć na niższą ratę miesięczną i dłuższy okres kredytowania.

Oczywiście w oddziale DG-INWEST w Białej Podlaskiej Klienci indywidualni mogą też zaciągnąć inne kredyty, tj.:

  • kredyt gotówkowy – do spożytkowania na dowolny cel;
  • kredyt samochodowy – kredyt na samochód;
  • kredyty hipoteczne – kredyt na mieszkanie, kredyt na budowę domu, zakup działki lub innej nieruchomości;
  • leasing konsumencki – leasing dla osób prywatnych;
  • kredyt bez BIK – kredyty dla zadłużonych bez weryfikacji w bazie Biura Informacji Kredytowej.

Leasing operacyjny, finansowy i faktoring dla firm z Białej Podlaskiej

Problemy finansowe dotykają także firmy. Z rynku znika wiele działalności gospodarczych, również wskutek wysokich cen energii i gazu. Koszty prowadzenia działalności znacząco rosną i nie każda firma jest w stanie sprostać wydatkom. Także w mieście Biała Podlaska kredyt dla firm w DG-INWEST może być szansą na ustabilizowanie sytuacji finansowej przedsiębiorstwa.

Również w przypadku firm w Białej Podlaskiej kredyt to tylko jedna z form finansowania. Oprócz tego w ofercie DG-INWEST dla przedsiębiorstw znajdują się inne produkty finansowe, tj.:

  • leasing dla nowych firm;
  • leasing operacyjny lub leasing finansowy (np. leasing na auto, leasing na maszyny);
  • faktoring – m.in. umowa faktoringu pełnego lub faktoringu odwróconego.

Usługi finansowe w oddziale DG-INWEST w Białej Podlaskiej – kredyt i leasing z profesjonalnym wsparciem

W dobie wielu firm świadczących usługi kredytowe warto zadbać o to, aby produkt finansowy był obsługiwany przez najlepszych ekspertów na rynku. Właśnie takich specjalistów zatrudnia oddział DG-INWEST Biała Podlaska. Kalkulacja kredytu hipotecznego, gotówkowego, leasingu i każdego innego produktu jest realizowana przez eksperta z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Sama firma usługi finansowe świadczy od ponad 20 lat, współpracując z blisko 70 instytucjami finansowymi w Polsce i za granicą. Pozwala to oferować innowacyjne i korzystne z punktu widzenia Klienta rozwiązania finansowe, które są najtańsze na rynku.

Klienci zainteresowani kredytem w Białej Podlaskiej mogą odwiedzić oddział firmy (ul. Sadowa 14) lub skontaktować się telefonicznie (+48 692 490 651, +48 83 344 30 28, +48 83 342 68 05) bądź przez e-mail (centrala@dg-finanse.pl). Zapraszamy do kontaktu.

Leasing i kredyt – znajdź nasz oddział w swoim regionie!

Leasingi i kredyty Biała Podlaska

Biała Podlaska
Ul. Sadowa 14
21-500 Biała Podlaska
M +48 692 490 651
T +48 83 344 30 28
F +48 83 342 68 05
centrala@dg-finanse.pl