Blog

System zarządzania jakością ISO 9001:2008

Pod koniec 2013 roku podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu wdrażania systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008 w zakresie “obrót nieruchomościami, Doradztwo i usługi finansowe, oraz rzeczoznawstwo samochodowe”.

Certyfikat Q&R_482 DG Inwest ver 1 pl

 

 

Certyfikat Q&R_482 DG Inwest ver 1 ang

 

 

Wymieniaj najtaniej w Polsce!

Kantor walutowy dostępny na stronie www.dg-finanse.pl/kantor

Kupując walutę w kantorze można zaoszczędzić do 0,20 zł na jednej jednostce
walutowej

Np. wymieniać 300 CHF możemy zaoszczędzić 60 zł

Wszyscy klienci posiadający umowy w walutach obcych mogą spłacać za darmo kredyt w obowiązującej walucie bez potrzeby zamiany na PLN (duże oszczędności i gwarantuje to ustawa, wystarczy podpisać aneks w banku pozwalający spłatę w walucie )

Nie musimy zakładać dodatkowych kont – pracujemy na swoich, które już posiadamy.

Dostępne są też przelewy ekspresowe do 10 min do innych banków oraz przelewy zagraniczne po 3 i 5 zł ( niezależnie od kwoty )

Zapraszamy do korzystania z kantoru można zaoszczędzić nawet jedną ratę w ciągu roku

Nowe oblicze firmy

DG – INWEST FINANSE Sp. z o.o. jako broker finansowy doradza klientom już  od 20 lat, oferując gamę produktów finansowych dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Pod logo DG-INWEST funkcjonuję ogólnopolska sieć biur obsługi klienta. Umowy z klientami zawierane są zarówno w placówkach, jak i w siedzibie klienta. Dzięki mobilnej sieci sprzedaży doradca jest w stanie dotrzeć do osoby zainteresowanej w zaledwie w dwie godziny.

Mamy mocną pozycję już w całym kraju, ciągle ją rozbudowując. Teraz powstały pierwsze punkty poza granicami kraju min. w Londynie w  Anglii oraz we Lwowie na Ukrainie. Wymagania jakie stawiamy przyszłym partnerom są niewielkie gdyż dzięki wyspecjalizowanemu modelowi współpracy opartego o dedykowany program DG CRM,  franczyzobiorcy pracują bezpośrednio z centralą DG – INWEST a każdy wniosek ma swojego analityka w centrali i wspólnie są podejmowane decyzję o optymalnym rozwiązaniu finansowym dla klienta.