Leasing oprogramowania

Leasing oprogramowania – to doskonałe narzędzie na zakup wartości niematerialnych i prawnych, które pozwolą na szybszy rozwój Twojej firmy.

Leasing oprogramowania

Leasing oprogramowania jako wartość niematerialna i prawna nie może być finansowany leasingiem bo nie jest to środek trwały, jednak kiedy połączymy go z komputerem jest już taka możliwość, nawet jeśli oprogramowanie jest dużo droższe niż nasz komputer. W zależności od wartości całej umowy dobieramy dogodny okres spłat od 18 do 48 miesięcy.

Leasing oprogramowania dla biur rachunkowych

Wiele biur rachunkowych wynajmuje licencje na określone stanowiska, które czasami są mało elastyczne. Wersje serwerowe kupione na własność dają dużo większe możliwości i zamiast miesięcznych czynszów za użytkowanie spłacamy swoje oprogramowanie.

leasing oprogramowania

Leasing oprogramowania serwerowego

Każdy zakupiony serwer dyskowy lub obliczeniowy potrzebuje oprogramowania. Możemy sfinansować licencje poszczególnych stanowisk jak również dedykowane oprogramowanie napisane przez programistów.

Dodatkowo możemy finansować oprogramowanie branżowe

 • Oprogramowanie dla sektora finansowego
 • Oprogramowanie dla deweloperów
 • Oprogramowanie dla firm transportowych
 • Oprogramowanie dla gastronomii
 • Oprogramowanie dla branży produkcyjnej
 • Oprogramowanie dla mediów

Leasing oprogramowania krok po kroku

 1. Wybierz dostawcę oprogramowania
 2. Wyślij do nas fakturę pro-formę
 3. Poznaj ofertę
 4. Wyślij dokumenty rejestrowe + finansowe
 5. Podpisz umowę
 6. Odbierz oprogramowanie

Finansujemy dedykowane programy dla wielu branż jak również oprogramowanie seryjne, licencje oraz cały sprzęt komputerowy, wraz z serwerami. Zapoznaj się z naszą ofertą sfinansowania całego data center i ciesz się swoją własna serwerownią.

Kalkulator leasingu oprogramowania