Biłgoraj

Oferta DG-INWEST – oddział Biłgoraj: kredyty dla firm i osób prywatnych (gotówkowe, hipoteka, konsolidacja)

Biłgoraj to stosunkowo niewielkie miasto w województwie lubelskim. Mimo wszystko miasto jest znane w innych regionach Polski, w czym pomagają biłgorajskie smaki. Takie produkty jak dżem żurawinowy z Biłgoraja, swojska kiełbasa biłgorajska, piróg biłgorajski czy biłgorajska żurawinówka trafiają w gusta nie tylko lokalnych mieszkańców i turystów odwiedzających ten region. Teraz za sprawą oddziału DG-INWEST Biłgoraj na poziom krajowy chcemy wynieść całkiem inny rodzaj produktów – produkty finansowe. W oddziale DG-INWEST w Biłgoraju oferujemy m.in.:

Kredyty dla Klientów indywidualnych w oddziale DG-INWEST Biłgoraj

W oddziale DG-INWEST w Biłgoraju kredyty na bardzo atrakcyjnych warunkach znajdujemy dla różnych Klientów. Jesteśmy brokerem kredytowym, który jest otwarty na wszystkich. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

  • kredyty hipoteczne – m.in. kredyty na budowę domu, kredyty na mieszkanie, kredyty na zakup działki budowlanej;
  • kredyty gotówkowe – do spożytkowania na dowolny cel (np. wycieczka zagraniczna);
  • kredyty konsolidacje – dla spłaty kilku pożyczek i kredytów poprzez połączenie ich w jedną niższą ratę z dłuższym okresem spłaty;
  • kredyty samochodowe – kredyty na samochód lub zakup innej ruchomości (alternatywę stanowi leasing konsumencki na samochód);
  • kredyty bez BIK – kredyty dla zadłużonych, kiedy takie osoby nie mają szans na kredyt w banku przez negatywną historię w Biurze Informacji Kredytowej.

Kredyty i inne produkty finansowe dla przedsiębiorstw. Oferta oddziału DG-INWEST Biłgoraj

W oddziale DG-INWEST Biłgoraj pomagamy również Klientom biznesowym. Firmy z różnych powodów mają dziś poważne problemy z płynnością. Na pewno dla wszystkich przedsiębiorstw bez wyjątku poważnym problemem są rosnące koszty pracy, podobnie jak energii elektrycznej czy gazu. Jednocześnie w wielu sektorach spada popyt na usługi i produkty. Warto też pamiętać o wysokiej inflacji.

Z tego powodu pojawiają się też zatory w płatnościach. W takiej sytuacji przydatnym rozwiązaniem finansowym będzie faktoring. Usługa faktoringu to możliwość otrzymania płatności za faktury wystawione kontrahentom przed uiszczeniem należności przez te pomioty. W DG-INWEST wyszukujemy firmy świadczące takie usługi, w których koszt faktoringu jest najniższy na rynku.

Oczywiście mamy też coś dla firm bez problemów finansowych. Pośród kredytów dla firm dużą popularnością cieszy się kredyt inwestycyjny. Z kolei leasing samochodu będzie znakomitym rozwiązaniem na zakup firmowego auta i wrzucenia opłat w koszty. W zależności od wyboru jest to leasing operacyjny lub leasing finansowy.

Wsparcie w kredytach online i stacjonarnie w oddziale DG-INWEST w Biłgoraju

O jakości świadczonych usług brokera finansowego DG-INWEST najlepiej świadczą opinie zadowolonych Klientów. Teraz każdy mieszkaniec Biłgoraja – osoba fizyczna i przedsiębiorca – ma szansę ubiegać się o finansowanie na atrakcyjnych warunkach. Broker DG-INWEST zatrudnia ponad 200 ekspertów i analityków. Niezależnie od Klienta proces ubiegania się o środki z zewnątrz jest tak samo szybki i profesjonalny.

W pierwszej kolejności nasi brokerzy zapoznają się z potrzebami Klienta. Następnie szukają najlepszej oferty, na przykład miejsce ma kalkulacja kredytu hipotecznego, gotówkowego czy kalkulacja leasingu. Umowa jest podpisywana po zaakceptowaniu warunków przez Klienta. Jednak na samo wsparcie Klient może liczyć przez cały okres trwania umowy, przez który ma kontakt z ekspertem przydzielonym do sprawy.

W razie pytań o kredyty i leasingi kontakt z oddziałem DG-INWEST w Biłgoraju jest możliwy online (bilgoraj@dg-finanse.pl), telefonicznie (+48 504 792 522) lub stacjonarnie w siedzibie brokera. Oddział mieści się przy ulicy Czerwonego Krzyża 3A.

Leasing i kredyt – znajdź nasz oddział w swoim regionie!

Biłgoraj
ul. Czerwonego Krzyża 3A
23-400 Biłgoraj
M (+48) 504 792 522
bilgoraj@dg-finanse.pl