Łódź

Oddział DG-INWEST Łódź – kredyty dla firm i osób prywatnych

Łódź to jedno z większych polskich miast, które można wyróżnić w wielu obszarach. Dużą zaletą Łodzi jest położenie geograficzne w centralnej Polsce i trzy kształtujące się węzły transportowe – drogowy, lotniczy oraz kolejowy. W samym mieście nie brakuje zabytków, a ulicę Piotrkowską zna chyba każdy. Warto zauważyć, że jako jedyne miasto w Polsce właśnie Łódź została wyróżniona w kategorii „Zrównoważony Rozwój” przez redakcję National Geographic Traveler.

Jak przystało na duże miasto zamieszkiwane przez blisko 700 tys. mieszkańców, w Łodzi nie brakuje instytucji finansowych, w tym banków czy firm pożyczkowych. Jako DG-INWEST usługi finansowe chcemy wynieść na znacznie wyższy poziom. Jesteśmy brokerem finansowym z prawdziwego zdarzenia. Współpracujemy z kilkudziesięcioma różnymi instytucjami finansowymi, dlatego oferujemy najniższe oprocentowanie kredytu na rynku. Teraz z oddziałem DG-INWEST Łódź jesteśmy także w „mieście włókniarzy”.

Oferta oddziału DG-INWEST Łódź dla lokalnych przedsiębiorców – kredyty dla firm, leasingi, faktoring

W oddziale DG-INWEST w Łodzi lokalni przedsiębiorcy mogą liczyć na profesjonalne wsparcie naszych doradców i ekspertów finansowych. Pomagamy w ubieganiu się o różne produkty finansowe.

Firmom, które mają problem z zachowaniem płynności, polecamy faktoring. Usługa faktoringu polega na wykupieniu faktur kontrahentów firmy, dzięki czemu przedsiębiorca od razu otrzymuje należne sobie środki. Dokładamy starań, aby zawsze koszty faktoringu były iluzoryczne. Alternatywą jest kredyt obrotowy na zaspokojenie bieżącej działalności oraz podwyższenia płynności finansowej.

Firmom, które nie mają problemów z płynnością, przydać się może kredyt inwestycyjny spożytkowany na różnego rodzaju przedsięwzięcia o charakterze inwestycyjnym. W swojej ofercie mamy też wsparcie w ubieganiu się o leasing. Firmy mogą skorzystać z leasingu operacyjnego lub finansowego. To szansa zakupu w leasingu samochodu, ale też maszyn produkcyjnych, sprzętu komputerowego, innych urządzeń, a nawet jachtów, samolotów czy nieruchomości. Zawsze wynik pracy naszych ekspertów finansowych z oddziału DG-INWEST w Łodzi jest taki sam – oprocentowanie leasingu jest najniższe na rynku, podobnie jak pozostałe opłaty towarzyszące tej formie finansowania.

Kredyty w oddziale DG-INWEST Łódź dla osób prywatnych

Wiele produktów finansowych w swoim oddziale w Łodzi jako DG-INWEST przygotowaliśmy także dla Klientów indywidualnych. Najczęściej osoby prywatne decydują się na następujące produkty finansowe:

  • kredyt hipoteczny (m.in. kredyt na mieszkanie, kredyt na budowę domu, kredyt na zakup działki);
  • kredyt gotówkowy (kredyt na dowolny cel).

Niezależnie od tego, jakie jest to zobowiązanie, nasz ekspert zawsze przygotowuje dokładną kalkulację. Kalkulator kredytu hipotecznego czy gotówkowego pozwala znaleźć najniżej oprocentowany produkt. Inne kredyty dostępne w DG-INWEST to m.in. kredyt konsolidacja (kredyt skonsolidowany na wcześniej zaciągnięte zobowiązania) czy kredyt na samochód. Oferujemy też kredyty bez BIK dla zadłużonych.

Oddział DG-INWEST w Łodzi – kredyty online i stacjonarne

Ubieganie się o kredyt gotówkowy, hipoteczny, kredyt dla firmy, leasing i każdy inny produkt finansowy jeszcze nigdy nie było tak proste. Teraz jest to naprawdę łatwe, a do tego szybkie i w pełni profesjonalne. Wszystko dzięki ekspertom finansowym z oddziału DG-INWEST w Łodzi. To szansa na zaciągnięcie zobowiązania na naprawdę atrakcyjnych warunkach, jakich nie zaproponują banki czy firmy pożyczkowe. Jako broker finansowy DG-INWEST możemy sobie pozwolić na preferencyjne warunki.

Wszystkich mieszkańców Łodzi i lokalnych przedsiębiorców zapraszamy do naszej siedziby. Alternatywą jest kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy do kontaktu!

ul. Andrzeja Struga 44
(wejście od Żeromskiego)
90-501 Łódź
M (+48) 794 209 484
T (+48) 576 508 533
lodz@dg-finanse.pl