Leasing maszyn poligraficznych

Leasing maszyn poligraficznych to najlepsze rozwiązanie pod kątem finansowym dla twojej drukarni. DG – INWEST sfinansowało maszynę poligraficzną na której została wydrukowana pierwsza książka Harrego Pottera w języku polskim.

Leasing maszyn poligraficznych

Jako broker finansowy posiadamy ofertę z 25 firm leasingowych odnośnie finansowania maszyn poligraficznych. Wieloletnią współpraca nauczyła nas jak dostosować odpowiednio firmę leasingową do wymagań i oczekiwać klienta. Maszyny poligraficzne w leasingu to najczęstsza wybierana forma finansowania.

Leasing maszyn drukarskich

W leasingu możemy przeprocesować nowe jak również używane maszyny drukarskie. Urządzenia do drukowania które nie działają samoczynnie a muszą działać za pomocą komputera – możemy je amortyzować jako cały zestaw ze stawką 30% amortyzacji.

Leasing maszyn offsetowych

W leasingu maszyn offsetowych to decydujesz na jaki okres chcesz wziąć maszynę oraz jaką wpłatę początkowa chcesz przeznaczyć . Maszyny offsetowa jak również poligraficzne są to specjalne urządzenia masowego wydruku i stawka amortyzacyjna wynosi na nie 14% amortyzacji.

leasing maszyn poligraficznych

Leasing maszyn poligraficznych – krok po kroku

  1. Znajdź odpowiednią maszynę – nową lub używaną
  2. Wypełnij wniosek online 
  3. Poznaj ofertę
  4. Podpisz umowę
  5. Odbierz swoją maszynę

Leasing maszyn poligraficznych – oferta

Otwierając firmę reklamową, warto się zastanowić czy nie lepiej drukować część lub wszystkie rzeczy na swoich maszynach poligraficznych. Maszynę poligraficzną w leasingu możemy wziąć na okres od 36 do nawet 84 miesięcy. Przy dobrze dostosowanym okresie maszyna będzie amortyzować się wolniej, ponieważ wpisujemy w koszty całe raty leasingowe przez cały okres leasingu.

Kalkulator leasingu maszyn poligraficznych