Goleniów

Oddział DG-INWEST w Goleniowie: tanie kredyty dla firm i osób fizycznych

Goleniów to stosunkowo niewielkie miasto zamieszkiwane przez ponad 20 tys. mieszkańców, położone w województwie zachodniopomorskim, w pobliżu Szczecina. Do dużych atrakcji turystycznych Goleniowa należą zabytki i inne ciekawe miejsca. Wystarczy wskazać na XIV-wieczną bramę Wolińską, port rzeczny czy obronne mury. Oczywiście w mieście jest wszystko, co jest niezbędne do tego, aby żyć na miarę XXI wieku. Teraz również w obszarze profesjonalnych usług finansowych na rzecz osób prywatnych i firm.

Wszystko dlatego, że jako DG-INWEST jesteśmy obecni w Goleniowie. Oddział DG-INWEST Goleniów to kolejny punkt na mapie naszego kraju. Jesteśmy brokerem finansowym z niemal 30-letnim doświadczeniem w branży tego typu usług. Jesteśmy eksperami w wyszukiwaniu najatrakcyjniejszych finansowo kredytów i innych produktów typu leasing czy faktoring.

Oferta oddziału DG-INWEST Goleniów dla Klientów indywidualnych – kredyty hipoteczne i gotówkowe

Warto wspomnieć, że jako oddział DG-INWEST w Goleniowie jesteśmy otwarci na wszystkie osoby prywatne, które szukają pomocy finansowej i potrzebują wsparcia środkami z zewnątrz. Największa grupa naszych Klientów poszukuje jednego z dwóch kredytów, tj.:

 • kredyt gotówkowy, z którego środki można wydawać na dowolny cel (np. wycieczka, zakup sprzętu);
 • kredyt hipoteczny, z którego środki należy wydać na konkretny cel typu budowa domu, zakup mieszkania czy działki.

Poza powyższymi kredytami pomagamy w ubieganiu się o inne rodzaje kredytów dla osób prywatnych, tj.:

 • kredyt na samochód (jako alternatywę można wybrać leasing konsumencki);
 • kredyt konsolidacyjny (kredyt refinansowy na spłatę innych zobowiązań, czyli kredyt skonsolidowany);
 • kredyt bez BIK dla zadłużonych.

Oddział DG-INWEST Goleniów: leasing na samochód i kredyty dla firm

Duża część produktów z naszego portfolio służy firmom. Kredyty dla firm mogą być bardzo różne. Najczęściej przedsiębiorcy decydują się na dwa rodzaje finansowania, tj.:

 • kredyt obrotowy – przeznaczony na zaspokojenie bieżącej działalności i podwyższenie płynności finansowej przedsiębiorstwa;
 • kredyt inwestycyjny – przeznaczony na inwestycję w firmie.

Oczywiście pomagamy też w pozyskaniu innych środków, również dla firm, które dopiero zaczynają swoją przygodę w danej branży. Są to na przykład:

 • kredyty dla firm na start,
 • kredyty pod dotację z Unii Europejskiej.

W końcu przygotowaliśmy szeroką ofertę na inne produkty, które służą przedsiębiorcom, a więc:

 • leasing na samochód, maszyny, nieruchomości lub inne dobra – leasing operacyjny lub leasing finansowy;
 • faktoring, czyli wykupienie faktur wystawionych kontrahentom i szybszy wpływ należności – faktoring pełny lub faktoring odwrócony.

Profesjonalne usługi i szybka kalkulacja kredytu w oddziale DG-INWEST w Goleniowie

Jako broker finansowy z blisko 30-letnim doświadczeniem możemy naszym Klientom zaoferować najatrakcyjniejsze warunki finansowania. Współpracujemy z ponad 60 różnymi bankami i innymi instytucjami finansowymi. Oprocentowanie kredytu zaciągniętego z ekspertem z oddziału DG-INWEST Goleniów zawsze jest najniższe na rynku.

Nasz oddział DG-INWEST Goleniów mieści się przy ulicy Konstytucji 3 Maja 15E. Jesteśmy też dostępni pod telefonem ((+48) 510 790 007) i mailem (goleniow@dg-finanse.pl). Zapraszamy po tanie kredyty bankowe i leasingi dla firm i osób prywatnych.

Leasing i kredyt – znajdź nasz oddział w swoim regionie!

Goleniów
ul. Konstytucji 3 Maja 15E
72-100 Goleniów 
M (+48) 510 790 007
goleniow@dg-finanse.pl