Ubezpieczenia emerytalne

Ubezpieczenia emerytalne – w swojej ofercie posiadamy również ubezpieczenia emerytalne wchodzące w zakres ubezpieczeń społecznych. Ubezpieczenie emerytalne jest nam niezbędne w przypadku utraty zdolności do wykonywania pracy z powodu bycia w wieku emerytalnym. Osoby, które opłacają składkę na ubezpieczenie emerytalne zapewniają sobie w ten sposób dochód w momencie zaprzestania pracy zawodowej po osiągnięciu wieku emerytalnego.

Korzyści ubezpieczeń emerytalnych:

  • dodatkowa wynagrodzenie już po 10 latach
  • sam decydujesz cy mamy je wypłacić jednorazowo czy miesięcznie
  • to Ty decydujesz kiedy przechodzisz na prywatną emeryturę
  • pakiety już od 150 zł / mc

Emerytura w Polsce z filaru I i II jest wypłacana po osiągnięciu wieku emerytalnego, a jej wysokość zależy od sumy odprowadzonych w przeszłości składek.

I i II filar są obowiązkowe zaś z III filara możemy skorzystać dobrowolnie i obejmuje on : pracownicze programy emerytalne, indywidualne konta emerytalne oraz indywidualne konta zabezpieczenia emerytalnego, to także wszelkie inne dobrowolne formy oszczędzania na emeryturę.

Ubezpieczenia emerytalne to wspaniałe pakiety z których możesz skorzystać i oszczędzać oraz inwestować na swoja emeryturę już dziś. Posiadamy w swojej ofercie wiele pakietów i wariantów ubezpieczeń dlatego skontaktuj się z naszym doradcą i poinformuj go na czym najbardziej Ci zależy, abyśmy mogli dopasować pakiet do Twoich potrzeb.

Zapraszamy również na rozliczenia roczne PIT  –  biuro rachunkowe 

Zapraszamy do kontaktu:

Ubezpieczenia emerytalne