Porównywarka faktoringu

  • Dane przedmiotu
  • Dane wnioskodawcy
  • Porównanie ofert

.Porównywarka faktoringu – to innowacyjne narzędzie na sprawdzenie ofert poszczególnych firm faktoringowych.

Nie chcesz czekać na płatności za fakturę 30, 60 czy 90 dni, wystarczy że prześlesz ją do nas a my zapłacimy w ciągu nawet 24h w faktoringu online.

Porównywarka faktoringu

Możemy zabezpieczyć Cię na wypadek niewypłacalności kontrahenta – posiadamy faktoring z ubezpieczeniem tzw. faktoring bez regresu (pełny). Transakcja jest ubezpieczona i w razie braku płatności przez kontrahenta firma ubezpieczeniowa opłaca Twoje zobowiązanie do firmy faktoringowej. Średni koszt takiego ubezpieczenia to około 0,5 % miesięcznie, obliczysz w porównywarce faktoringowej.

porównywarka faktoringowa

Faktoring z regresem (niepełny) – najbardziej popularna forma, gdyż jest tańsza bo nie musimy ponosić dodatkowego kosztu ubezpieczenia, ale w przypadku niewypłacalności naszego kontrahenta, Faktor zwróci się do nas o zwrot środków. Ofertę oblicz w porównywarka faktoringowa.

Faktoring dla firm

Faktoring cichy (niejawny) – stosujemy głównie przy dużych kontrahentach, którzy czasami mają zapis w umowach o zakazie cesji faktur, w tedy możemy skorzystać z tej usługi.

Faktoring odwrotny (odwrócony) – polega na finansowaniu naszych zobowiązań i jest bardzo podobny do kredytu. W tym przypadku umawiamy się z Faktorem na jaki okres chcemy pożyczyć środki oraz w jakiej wysokości.

Porównanie ofert 15 firm faktoringowych

Faktoring w Polsce bardzo mocno się rozwija. Nawet do 30 % rocznie. Spowodowane jest to głównie lepszą dostępnością, jak również przystępną ceną, która wynosi średnio około 1,5% w skali miesiąca. Pamiętajmy, że koszt faktoringu powinniśmy policzyć pod kątem: ile mogę wynegocjować kiedy mam gotówkę, a nie biorę na termin płatności.

Porównywarka faktoringu

Dodatkowo mamy specjalny program do wystawiania faktur w bezpłatnym programie  TAX SAFE – fakturowanie online. Będziesz mógł po wystawieniu faktury od razu wysłać do płatności przez firmę faktoringową. Możesz też przenieść całą księgowość od 150zł/mc.

Zapraszamy do składania wniosków, a jeden ze 150 ekspertów z naszej firmy skontaktuje się z Państwem. Zapraszamy również do naszych punktów sprzedaży lub zamówienie spotkania z ekspertem w Państwa siedzibie.

porównywarka faktoringu