Zalety kredytu?

 Jakie korzyści daje Ci zaciągnięcie kredytu?  Odpowiedź jest prosta :

  • Zyskujesz niezależną opinię banku o swoim przedsięwzięciu, wiąże się to z tym, że można skorygować niedociągnięcia, a czasem nawet wycofać się z danego przedsięwzięcia, jeśli okaże się, że jest ono dla nas nieopłacalne. Wynikać to może z subiektywnego patrzenia przedstawicieli firmy na daną inwestycję i nie zauważania informacji płynących z rynku bądź istotnych barier.
  • Kredyt może zostać dostosowany do charakteru i wielkości Twojej firmy, z uwagi na to, że banki coraz częściej interesują się sektorem MŚP- tworzą produkty przeznaczone dla firm z tego sektora.
  • Kredyt daje Ci możliwość sfinansowania bardziej złożonych inwestycji, a także pozwala na korzyści podatkowe wynikające z odliczenia podatku VAT przy zakupie, a także możliwości amortyzacji( wyłącznie aut ciężarowych).

Zalety kredytu

  • Możliwość skorzystania z usług doradcy kredytowego, którą daje Nam bank, jest bardzo przydatna przy pisaniu biznes planu, czyli dokumentu, który jest niezbędny do złożenia wniosku kredytowego. Doradca jest zobowiązany do przedstawienia firmie innych, alternatywnych źródeł finansowania na przykład factoringu i leasingu.
  • Warto zaciągnąć kredyt bankowy przy wydatkach bieżących. Kredyt obrotowy poprawi płynność Twojej firmy, zaś leasing jest dobrą formą finansowania przy wydatkach inwestycyjnych.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

kontakt z doradcą