Faktoring online – wniosek

Faktoring online to bardzo nowoczesna aplikacja, z której możesz skorzystać nie wychodząc z biura czy domu. Cała obsługa jest online a samo podpisanie umowy jest przez kuriera który przynosi Twój egzemplarz umowy we wskazane miejsce oraz godzinę.

Faktoring online 

To jedna najnowocześniejszych aplikacji w której sam załączasz faktury, z których chcesz uzyskać wcześniej środki. Zaliczka w postaci 80% lub kwoty netto jest wypłacana na Twoje konto w 15 min. Wszystko co musisz zrobić wejść na wniosek, podać swoje dane, zgrać fakturę lub faktury, dokonać przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł. W czasie weryfikacji pobierane są wyciągi bankowe za okres sześciu miesięcy. Na podstawie tych dokumentów otrzymasz decyzję z wysokością limitu w którym możesz się poruszać w faktoringu online. 

Faktoring online dla nowych firm 

W faktoringu online dla nowych firm, gównie opieramy się przy badaniu zdolności na kontrahentach, z jakiej są branży i co sobą reprezentują. Dobry lub znany kontrahent to połowa sukcesu, ważną informacja dla firmy która chce sprzedawać faktury w faktoringu online dla nowych firm jest to że faktor, czyli firma faktoringowa dokładnie sprawdza kontrahenta. Dzięki takiej usłudze możemy zaoszczędzić dużo czasu, ale przede wszystkim pieniędzy, bo w przypadku niewypłacalności kontrahenta, niestety to my ponosimy za to odpowiedzialność. Warto też transakcje z nieznajomymi kontrahentami ubezpieczać przy pomocy ubezpieczeń firmowych, wtedy ryzyko przechodzi na firmę ubezpieczeniową. 

FAKTORING ONLINE – 15 MIN

Dokładnie potrzebujesz tylko 15 minut aby samemu przeprowadzić całą transakcję, nie wychodząc z domu lub biura. Wystarczy wejść na właściwy link faktoringu do 250 000 zł lub od 250 000 do 1 000 000 zł  i mieć przy sobie fakturę lub faktury do sprzedania w faktoringu online.

FAKTORING – od 500 zł do 250 000 PLN

W faktoringu od 500 zł do 250 000 zł nie podpisujesz umowy czasowej. Możesz sfinansować jedynie poszczególne faktury, które sam wybierasz do sfinansowania. Otrzymasz 100 % wartości faktury na swoje konto w faktoringu online.

DOSTĘPNY 24H / 7 DNI W TYGODNIU

FAKTORING od 50 tys – do 1 mln PLN

W faktoringu od 50 000 do 1 000 000 zł po pozytywnej weryfikacji otrzymasz kurierem umowę do podpisania i korzystasz z miesięcznego limitu bez ograniczeń płacąc jedną zryczałtowaną opłatę. Wykaz dostępnych limitów i miesięczne stawki po wejściu na link.

DOSTĘPNY 24H / 7 DNI W TYGODNIU

FAKTORING ODWROTNY – limit do 50 tys.

W faktoringu odwrotnym możemy sfinansować Twoje faktury, które powinieneś opłacić, finansowanie rozłożymy na dogodny dla Ciebie okres nawet do 180 miesięcy.

Zapraszamy również do oddziałów