Dębno

Oddział DG-INWEST w Dębnie – tanie i szybkie kredyty bankowe dla firm i osób prywatnych

Małe miasta mają to do siebie, że na ich terenie lub w okolicach znajduje się wiele atrakcji, które warto odwiedzić w celach turystycznych. Jest znacznie gorzej, jeżeli spojrzymy na usługi świadczone na rzecz lokalnej społeczności, również finansowe w obszarze udzielania kredytów oraz pożyczek. Podobnie jest w Dębnie, a w zasadzie było, dopóki w mieście nie pojawił się nasz oddział DG-INWEST.

Jako DG-INWEST jesteśmy brokerem finansowym, który ma ponad 20 lat doświadczenia w branży. Swoje usługi świadczymy na rzecz Klientów indywidualnych i biznesowych. Zawsze jest to najtańszy kredyt na rynku. Jesteśmy gwarantem, że oprocentowanie kredytu będzie niskie. Oprócz tego do minimum sprowadzamy same formalności. Dlatego możliwy jest kredyt bankowy online. Oferujemy też kredyty bez wkładu własnego.

 

Oferta oddziału DG-INWEST Dębno dla Klientów indywidualnych

Klienci indywidualni, którzy odwiedzą oddział DG-INWEST Dębno mogą liczyć na bardzo różne kredyty. W portfolio usług finansowych realizowanych na rzecz osób prywatnych w Dębnie znajdują się m.in.:

 • kredyty hipoteczne na zakup działki, mieszkania czy budowę domu;
 • kredyty gotówkowe na dowolny cel;
 • kredyty konsolidacyjne na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań;
 • kredyty na samochód na zakup pojazdu;
 • kredyty dla zadłużonych bez BIK;
 • leasing konsumencki jako leasing na samochód dla osób prywatnych.

Możemy zagwarantować, że ekspert finansowy znajdzie dla naszego Klienta produkt z niskim oprocentowaniem. Taką możliwość gwarantuje współpraca z kilkudziesięcioma różnymi instytucjami finansowymi, w tym bankami. W znalezieniu najlepszego produktu, na przykład hipoteki, pomaga kalkulacja kredytu hipotecznego. Dotyczy to również wszystkich innych kredytów, w których zaciągnięciu pomagają eksperci oddziału DG-INWEST Dębno.

 

Leasing, faktoring i kredyty dla firm w oddziale DG-INWEST Dębno

Swoją ofertę kierujemy również do przedsiębiorców. W ofercie kredytów dla firm znajdują się m.in.:

 • kredyt obrotowy na zaspokojenie obecnych potrzeb działalności gospodarczej lub zachowanie płynności finansowej;
 • kredyt inwestycyjny na przedsięwzięcia o charakterze inwestycyjnym;
 • kredyt na start dla firm rozpoczynających działalność;
 • kredyt pod dotację z Unii Europejskiej przy ubieganiu się o takie środki.

Oprócz tego oferujemy inne produkty finansowe, tj.:

 • leasing dla nowych firm;
 • leasing operacyjny lub leasing finansowy – najczęściej jest to leasing na samochód, ale leasingiem można też sfinansować zakup nieruchomości, jachtu, motocykla, samolotu i wielu innych dóbr;
 • faktoring odwrócony lub faktoring pełny – szybszy wpływ należności z faktur wystawionych kontrahentom.

Profesjonalne usługi finansowe w oddziale DG-INWEST Dębno

Jako broker finansowy z ponad 20-letnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom niskie oprocentowanie kredytu. W swojej firmie zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów z dziedziny finansów. Podobnie jest w oddziale DG-INWEST w Dębnie. Zawsze są to w pełni profesjonalne usługi finansowe. Nasi eksperci potrafią znaleźć tani kredyt bankowy. Jednocześnie do minimum sprowadzamy wszystkie formalności. Jesteśmy też wsparciem dla Klienta przez cały okres kredytowania, a nie tylko do momentu podpisania umowy.

Do oddziału DG-INWEST Dębno zapraszamy wszystkich Klientów, których interesuje tani kredyt, leasing czy faktoring. Nasz oddział znajduje się przy ulicy Wolności 4. Możliwy jest też kontakt telefoniczny ((+48) 95 300 03 66, (+48) 570 860 007, (+48) 570 860 008) oraz mailowy (debno@dg-finanse.pl).

 

Leasing i kredyt – znajdź nasz oddział w swoim regionie!

Dębno
ul. Wolności 4
74-400 Dębno
T (+48) 95 300 03 66
M (+48) 570 860 007
M (+48) 570 860 008
debno@dg-finanse.pl