Śrem

DG-INWEST Śrem – kredyty, pożyczki, leasing dla osób prywatnych i śremskich firm

Mimo iż nie jest to szczególnie duża miejscowość, ponieważ zamieszkiwana przez ok. 30 000 mieszkańców, Śrem to jedno z najstarszych miast w Polsce. Miasto ma kilka atrakcji turystycznych, w tym wieżę ciśnień, promenadę czy odlewnię żeliwa. Na terenie Śremu jest też kilka banków i innych instytucji finansowych. Jednak dopiero teraz lokalna społeczność – osoby prywatne oraz firmy – mogą liczyć na w pełni profesjonalne usługi finansowe, w tym kredyty hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne, leasingi, faktoring i inne. Jako broker finansowy DG-INWEST teraz jesteśmy również w Śremie.

Oddział DG-INWEST Śrem – kredyty dla firm, leasingi, faktoring

Wielu przedsiębiorców zostało w ostatnim czasie przyciśniętych do ściany. Niestety, wszystko wskazuje na to, że śruba podatkowa wciąż będzie dociskana przez rządzących i to niezależnie od tego, jaka ekipa będzie przy władzy. Oznacza to, że przedsiębiorcy będą obkładani coraz to nowymi i wyższymi podatkami. Sytuacji nie poprawiają rosnące koszty pracy, szczególnie w dobie astronomicznie wysokich cen energii, niskiego wzrostu gospodarczego i wysokiej inflacji. Staramy się być wsparciem dla takich przedsiębiorstw i jako odział DG-INWEST w Śremie szukamy dla nich najlepszych rozwiązań finansowych.

Kredyty dla firm w Śremie są obsługiwane przez naszych najlepszych ekspertów finansowych. Zawsze specjalista zapoznaje się z oczekiwaniami Klienta biznesowego, po czym wykonuje analizę zdolności kredytowej firmy. Kalkulacja kredytu gotówkowego, obrotowego czy inwestycyjnego jest tym, co pozwala znaleźć najlepszy produkt. Oprocentowanie kredytu zawsze jest u nas najniższe. Również dzięki wieloletniej współpracy z bankami i firmami pożyczkowymi.

Oprócz kredytów dla firm, w tym kredytów inwestycyjnych, specjalnie dla przedsiębiorców przygotowaliśmy inne produkty finansowe. Lokalne firmy mogą teraz na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach podpisać umowę leasingu samochodu, maszyny czy innego dobra. Z kolei przy problemach z płynnością, kiedy firma potrzebuje gotówki z wystawionych faktur, pomoże faktoring. Zawsze dążymy do tego, aby koszty faktoringu były jak najniższe. Umowa faktoringu musi być bowiem stworzona z myślą o firmie.

Oferta brokera DG-INWEST w Śremie dla osób fizycznych

Wsparcie dla przedsiębiorstw poprzez kredyty dla firm w Śremie to tylko jeden z profili naszej działalności. Niesiemy też wsparcie Klientom indywidualnym, którzy bardzo często w bankach czy firmach pożyczkowych zaciągają zobowiązania na mało atrakcyjnych dla siebie warunkach. Z oddziałem DG-INWEST Śrem oprocentowanie kredytów jest znacznie niższe. Oferta skupia w sobie różne rodzaje kredytów, w tym:

  • kredyty hipoteczne na mieszkanie, budowę domu itp.;
  • kredyty gotówkowe na dowolny cel;
  • kredyt na samochód w celu zakupu pojazdu;
  • kredyty skonsolidowane na konsolidację zobowiązań zaciągniętych u kilku wierzycieli;
  • kredyty bez BIK dla zadłużonych bez możliwości zaciągnięcia kredytu w banku;
  • leasing konsumencki na samochód dla osób fizycznych.

Oddział brokera finansowego DG-INWEST w Śremie – dane kontaktowe

Jako firma z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży finansowej, nie pozwalamy sobie na półśrodki. Każdego Klienta traktujemy tak samo, zawsze przygotowując mu kilka ofert do wyboru, które są znacznie atrakcyjniejsze niż bezpośrednie propozycje banków czy firm pożyczkowych. Pomagamy w staraniu się o gotówkowy kredyt online, wspieramy też przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania i przy każdym innym zobowiązaniu. Jesteśmy wsparciem dla naszego Klienta podczas starania się o kredyt i przez cały okres kredytowania.

Zapraszamy do naszego oddziału DG-INWEST w Śremie lub kontaktu w innej formie. Jesteśmy dostępni dla naszych Klientów również telefonicznie i przez pocztę e-mail.

ul. Chłapowskiego 1A
63-100 Śrem
M (+48) 780 082 907
srem@dg-finanse.pl