O firmie

Informacje o działalności grupy

Misją naszej firmy jest znalezienie najbardziej optymalnego rozwiązania finansowego pod względem kosztowym oraz podatkowym dla Ciebie lub Twojej firmy. Pracuje nad tym zespół wykształconych, doświadczonych, ambitnych ludzi, których pozyskaliśmy z różnych instytucji powiązanych z finansami min. banków oraz firm leasingowych i prawnych.

Spółka podlega pod wpis KNF

Wieloletnie doświadczenie bo już ponad 20 lat na rynku pozwoliło nam stworzyć firmę która zrzesza 65 instytucji finansowych w tym ponad 30 banków polskich i zagranicznych. Posiadamy innowacyjne rozwiązania finansowe tańsze od typowych kredytów bankowych.

ZARZĄD SPÓŁKI

Daniel Gawryczuk 

Prezes Zarządu

Ekonomista, absolwent SGH w Warszawie oraz Hastings English Centre w Anglii, od 1999 roku w Europejskim Funduszu Leasingowym, alktualnie zarządza DG – INWEST FINANSE Sp. z o.o. & DG – INWEST LEASING Sp. z o.o.  Sympatyk klubu ROTARY.

PODATKOWA GRUP KAPITAŁOWA 

 

Posiadamy sztab analityków, którzy dokładnie zaplanują Twój biznes z wieloletnim wyprzedzeniem abyś nie musiał się martwić o swoje potrzeby finansowe. Do dyspozycji jest również poand 200 ekspertów, z którymi możesz się spotkać w naszej lub swojej siedzibie.

Do naszych klientów należą spółki prawa handlowego oraz osoby fizyczne, które prowadzą własną działalność lub pracują na etacie. Posiadamy szeroki wachlarz usług dla firm oraz klienta indywidualnego. Wszystkim naszym klientom stworzyliśmy uproszczone procedury aby nie tracić czasu na zbędne dokumenty, bo czas to pieniądz a my doskonale to wiemy.

Spółka posiada certyfikat jakości ISO

Możemy poszczycić się bardzo niską windykacją wśród naszych klientów stanowi ona około 1% co potwierdza że dobór naszych rozwiązań jest w pełni skuteczny. W dalszym ciągu jesteśmy firmą otwartą na klienta gdzie przez cały okres trwania umowy współpracuje ze swoim osobistym ekspertem, a nie jak większość banków z infolinią. Doświadczenie nauczyło nas, że tylko rozmowa w cztery oczy pozwoli na dobranie właściwych rozwiązań.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko leasing, kredyt, faktoring ale również profesjonalne biuro rachunkowe z licencją ministra finansów, klienci korzystający z tej usługi nie muszą składać żadnych dokumentów określają tylko swoją potrzebę a my ją realizujemy …

… bez żadnych dodatkowych kosztów

Zapraszamy do współpracy, sprawdź naszą ofertę !!!