Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne – OC/AC/NNW  należy do grupy ubezpieczeń majątkowych, rozróżniamy podział na obowiązkowe i dobrowolne. Co to oznacza?

OC – odpowiedzialność cywilna

Ubezpieczeniem obowiązkowym komunikacyjnym jest tzw. OC czyli odpowiedzialność cywilna, jest ono obowiązkowe dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego w zakresie ubezpieczenia za szkody powstałe w związku z ruchem pojazdu.

AC – autocasco 

Ubezpieczenia dobrowolne to m.in. AC (autocasco) chroni samochód przed kradzieżą oraz uszkodzeniami spowodowanymi przez kierowcę. Posiadamy wariant pełny oraz mini bez kradzieży.

NNW – następstwa nieszczęśliwego wypadku

NNW ( ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków) ubezpieczenie kierowcy plus pasażerów pojazdu, chroni przed odpowiedzialnością oraz kosztami leczenia.

Assistance

Assistance- holowanie pojazdu, auto zastępcze. Oraz wiele innych dodatkowych, często przydatnych ubezpieczeń jak np.:

Ubezpieczenie szyb / ubezpieczenie kluczyków/ ochrona prawna /

GAP – ochrona wartości samochodu

GAP Fakturowy ubezpiecza zawsze na dodatkową różnice między fakturą zakupu a faktyczną wartością, która jest wypłacana za szkodę całkowitą lub kradzież samochodu. Ubezpieczenie GAP możemy zastosować równiez dla aut używanych, wtedy klient otrzymuje zawsze różnice do Autocasca. Okres ubezpieczenia jest dowolny i wynosi od 36 do 60 mc.

ubezpieczenia_gap

GAP FAKTUROWY – CENNIK

GAP ubezpieczenia komunikacyjne

*Składki są podane łącznie na cały okres ubezpieczenia.

Ubezpieczenia na 11 rat – NOWOŚĆ !!!

Teraz możesz rozłożyć swoją składkę ubezpieczeniową nie na 2 czy 4 raty ale na 11 równych rat!

Zawsze chciałeś wykupić pakiet OC +AC ale koszta jednorazowo były zbyt wysokie?

Teraz mamy ofertę w sam raz dla Ciebie!

Zamiast płacić jednorazowo 2.000zł zapłacisz tylko 221 zł /mc

To takie proste!

Rozłożyć spłatę swojej składki ubezpieczeniowej możesz również w zakresie ubezpieczenia majątkowego i odpowiedzialności cywilnej; więcej informacji uzyskasz od doradcy TaxSafe

Ubezpieczenia komunikacyjne wybieramy z pośród 20 towarzystw ubezpieczeniowych.

Rodzaje firm ubezpieczeniowych:

  • firmy tradycyjne
  • firmy directowe
  • firmy TUW

Firmy ubezpieczeniowe tradycyjne – takie jak PZU, WARTA, Ergo Hestia – akceptowalne przez większość banków i firm leasingowych

Firmy ubezpieczeniowe directowe – AXA, LINK 4, Proama – są troszeczkę tańsze ze względu na sposób zawierania i wypłacania odszkodowania jest on zazwyczaj przez internet lub u agenta,

Firmy ubezpieczeniowe TUW – min. TUW TUZ – są to towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych, nie zawsze honorowane przez banki i firmy ubezpieczeniowe, dodatkowo musimy opłacać składkę członkowską.

Jeśli nie wiesz z której oferty skorzystać zwróć się do profesjonalnych Agentów ubezpieczeniowych z DG – INWEST oni przygotują ofertę oraz podpiszą umowę.

Zapraszamy do oddziałów:

Ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne