Kontakt

Dojeżdżamy do każdego klienta
Umów się z naszym doradcą u siebie w biurze

lub przyjdź do naszej placówki


INFOLINIA:

  801 911 111 – z telefonów stacjonarnych

  664 12 34 00 – z telefonów komórkowych

  Pon. – Pt.  9:00 do 17:00


Oddziały Autoryzowany partner   Partner


KONTAKT CENTRALA :

21-500 Biała Podlaska ul. Sadowa 14, tel. +48 83 342 68 05, +48 692 490 651
Infolinia: +48 664 123 400, +48 801 911 111 mail: centrala@dg-finanse.pl

SIEDZIBA FIRMY :

DG – INWEST FINANSE S.A. 03 – 707 Warszawa ul. Floriańska 6 lok 02
KRS 0000587219 NIP 1132839510 Regon 142985247 Kapitał założycielski 500 000,00 zł


Oddziały Oddziały

Biała Podlaska
Ul. Sadowa 14
21-500 Biała Podlaska
M (+48) 692 490 651
T (+48) 83 344 30 28
F (+48) 83 342 68 05
centrala@dg-finanse.pl

Białystok
ul. Mickiewicza 15 A lok. 1
15-213 Białystok
M (+48) 796 800 989
M (+48) 697 121 381
bialystok@dg-finanse.pl

Częstochowa
ul. Sejmowa 1A
42-200 Częstochowa
M (+48) 791 077 802
M (+48) 792 077 801
T (+48) 606 259 000
czestochowa@dg-finanse.pl

Dębno
ul. Wolności 4
74-400 Dębno
T (+48) 95 300 03 66
M (+48) 570 860 007
M (+48) 570 860 008
debno@dg-finanse.pl

Głogów
ul. Głowackiego 29
67-200 Głogów
M (+ 48) 509 651 099
T (+ 48) 76 831 79 44
glogow@dg-finanse.pl

Gorzów Wielkopolski
Ul. Baczyńskiego 14
66-400 Gorzów Wielkopolski
M (+48) 530 727 572
T (+48) 693 358 301
gorzow@dg-finanse.pl

Jarocin
Ul. Dnieprowa 6
63-200 Jarocin
M (+48) 885 888 242
T (+48) 721 555 041
jarocin@dg-finanse.pl

Konin
ul. Kramowa 3
62-500 Konin
M (+48) 601 256 111
konin@dg-finanse.pl

Koszalin
ul. Zwycięstwa 102
75-011 Koszalin
M (+48) 603 058 613
koszalin@dg-finanse.pl

Kraków
ul. Wadowicka 12 lok. 429
30-415 Kraków
M (+48) 530 483 701
T (+48) 530 443 924
krakow20@dg-finanse.pl

Krosno Odrzańskie
ul. Parkowa 2
66-600 Krosno Odrzańskie
M (+48) 669 336 377
krosno@dg-finanse.pl

Legnica
ul. Chojnowska 60A
59-220 Legnica
T (+48) 76 871 86 21
F (+48) 76 871 86 21
legnica@dg-finanse.pl

Łańcut
Plac Sobieskiego 5
37-100 Łańcut
M (+48) 697 500 395
M (+48) 600 884 236
T (+48) 17 225 61 15
lancut@dg-finanse.pl

Malbork
ul. Kościeleczki 20
82-200 Malbork
M (+48) 666 408 811
T (+48) 55 221 04 44
malbork@dg-finanse.pl

Marki
Ul. Fabryczna 92
05-260 Marki
M (+48) 505 965 147
marki@dg-finanse.pl

Oleśnica
ul. Wileńska 2 lok. 8
56-400 Oleśnica
M (+ 48) 504 923 160
T (+48) 606 999 122
olesnica@dg-finanse.pl

Poznań
ul. Piekary 6 / Wysoka 5
61-823 Poznań
M (+48) 730 940 070
T (+48) 537 940 024
poznan@dg-finanse.pl

Sopot
al. Niepodległości 813 lok. 21
81-810 Sopot
M (+48) 608 024 019
T (+48) 58 719 08 58
F (+48) 58 743 62 08
sopot@dg-finanse.pl

Sosnowiec
ul. Grota Roweckiego 12
41-200 Sosnowiec
M (+48) 511 400 193
T (+48) 791 535 339
sosnowiec@dg-finanse.pl

Warszawa
ul. Floriańska 6 lok. 02
(vis a vis Jagiellońskiej 30)
03-707 Warszawa
M (+48) 698 640 133
F (+48) 22 398 06 79
T (+48) 22 402 61 12
warszawa@dg-finanse.pl

Warzawa II
ul. Batalionów Chłopskich 75
01-305 Warszawa
M (+ 48) 789 335 519
T (+ 48) 690 683 492
warszawa30@dg-finanse.pl

Żyrardów
Al. Partyzantów 11/13 lok. 2
96-300 Żyrardów
M (+48) 572 495 445
T  (+48) 46 835 94 83
zyrardow@dg-finanse.pl

Oddziały Autoryzowani Partnerzy:

Bielsko Biała
ul. Kustronia 39 pok. 301
43-316 Bielsko-Biała
M (+48) 506 058 425
bielsko10@dg-finanse.pl

Chełm
Ul. Wojska Polskiego 20
22-100 Chełm
M (+48) 572 821 111
chelm10@dg-finanse.pl

Ełk
ul. Toruńska 10
19-300 Ełk
M (+48) 507 177 381
elk10@dg-finanse.pl

Gdańsk
ul. Kartuska 89 lok. 1
80-136 Gdańsk
M (+48) 574 748 830
M (+48) 574 748 831
T (+48) 58 500 97 73
gdansk10@dg-finanse.pl

Hrubieszów
ul. Ludna 18
T (+48) 509 116 474
T (+48) 509 797 669
hrubieszow11@dg-finanse.pl

Legionowo
ul. Jagiellońska 8
05-120 Legionowo
M (+48) 502 502 051
T (+48) 880 808 035
legionowo10@dg-finanse.pl

Łuków
ul. Kilińskiego 26
21-400 Łuków
M (+48) 510 722 481
lukow@dg-finanse.pl

Mińsk Mazowiecki
ul. Mireckiego 13A/7M
05-300 Mińsk Mazowiecki
M (+48) 727 937 711
minsk10@dg-finanse.pl

Nowy Dwór Gdański
ul. Sienkiewicza 5
82-100 Nowy Dwór Gdański
M (+48) 690 071 719
nowydwor10@dg-finanse.pl

Rzeszów
ul. Podwisłocze 30
35-309 Rzeszów
M (+48) 501 751 351
rzeszow20@dg-finanse.pl

Słupsk
ul. Kulczyńskiego 4/10
76-200 Słupsk
M (+48) 726 858 838
slupsk@dg-finanse.pl

Staszów
Ul. Konstytucji 3 Maja 8c
28-200 Staszów
M (+48) 607 497 260
staszow10@dg-finanse.pl

Tomaszów Mazowiecki
ul. Kotlinowa 5
97-200 Tomaszów Mazowiecki
M (+ 48) 501 152 143
tomaszow11@dg-finanse.pl

Wieliczka
ul. Reymonta 1 / 3
32-020 Wieliczka
M (+ 48) 604 122 233
T (+ 48) 12 291 48 80
wieliczka@dg-finanse.pl

Wrocław
ul. Pereca 1-3
53-443 Wrocław
M (+48) 799 932 533
wroclaw10@dg-finanse.pl

  Partnerzy:
kontakt przez infolinię +48 664 123 400

Firma posiada ponad 100 doradców mobilnych na terenie całej Polski, pozwoli nam to dotrzeć jeszcze szybciej z ofertą do Państwa. Zapraszamy do kontaktu !!!