Departamenty

CENTRALA  DG – INWEST FINANSE S.A.

DG – INWEST  posiada centralę w specjalnie zaprojektowanym i wybudowanym biurowcu. W budynku znajdują się nie tylko sale szkoleniowe i konferencyjne ale cale zaplecze firmy począwszy od serwerów do aplikacji DG CRM, archiwum a przede wszystkim znajdują się departamenty, które służą całej sieci sprzedaży.

departament analiz

Departament Analiz – to tutaj analitycy finansowi podejmują decyzje jaki produkt otrzyma klient i w jakim banku lub instytucji leasingowej będzie procesowany. Przy sprawach powyżej 300 tys. zł zbierany jest komitet kredytowy i ustalana jest wspólnie decyzja w jaki sposób będzie procesowany wniosek.

departament księgowy

Departament Księgowy – klienci korzystający z księgowości, nie musza dostarczać  żadnych dokumentów jeśli potrzebują finansowania. Dodatkowo każdy klient korzysta ze specjalnej aplikacji internetowej, która służy do rachunkowości zarządczej. Aplikacja posiada bieżące wyniki finansowe, ewidencje przebiegów pojazdów, wystawianie faktur z informacja o nie zapłaconych fakturach, informacji o wysokości podatku dochodowego , VAT oraz ZUS. Program dostępny w 4 wersjach językowych POL / ANG / NIE / ROS. Klient może wystawić fakturę w języku obcym i ją wydrukować w języku polskim. Klienci prowadzący dział w Polsce nie musza przyjeżdżać maja pełny dostęp z aplikacji księgowość online.

departament prawny

Departament Prawny – zajmuje się restrukturyzacja firm, czyszczeniem baz BIK, odszkodowaniami osobowymi i majątkowymi. Dodatkowymi usługami jest zakładanie spółek również w Anglii, Niemczech i Ukrainie oraz wynajmowanie biur wirtualnych pod adresy działalności.

departament dotacji unijnych

Departament Dotacji Unijnych – zajmuje się pisaniem wniosków o dotacje unijne dba o ich rozliczanie, współpracuje z jednostkami badawczymi, uczelniami gdzie wydawane są opinie o wniosku. Dodatkowo informuje naszą sieć sprzedaży o aktualnych konkursach z BGK, PARP, LAWP i ARiMR.

departament informatyczny

Departament Informatyczny – aktualizacja i budowanie stron www, administracja nad platforma DG CRM, nadawanie loginów dla użytkowników końcowych. Archiwizacja dokumentów na serwerach.

departament szkoleniowy

Departament Szkoleniowy – zajmuje się szkoleniem partnerów, współpracą z instytucjami finansowymi, nadawanie dostępów do aplikacji bankowych, leasingowych i ubezpieczeniowych.

departament marketingu

Departament Marketingu – dział zajmuje się reklamą firmy na targach, czasopismach branżowych, w internecie oraz na imprezach okolicznościowych jak np. rajdy samochodowe, posiadamy własny samochód rajdowy z kierowca i pilotem odnoszącym spore sukcesy. Dodatkowo prowadzi DG SKLEP, w którym partnerzy mogą zaopatrywać się w materiały reklamowe.