Wrocław

Oferta oddziału DG-INWEST Wrocław: kredyty hipoteczne, gotówkowe i inne – kredyty dla firm i osób prywatnych

Wrocław to nie tylko jedno z największych miast w Polsce, które zajmuje 5. miejsce pod względem powierzchni oraz 4., jeżeli wziąć pod uwagę liczbę mieszkańców. Jednocześnie jest to również jedno z najstarszych miast na mapie Polski. Na terenie obecnej stolicy Dolnego Śląska pierwsza osada znajdowała się już w czasach antycznych, aczkolwiek uznaje się, że pierwsze grodzisko założono na początku X wieku.

Niezależnie od tego, jak stary i duży jest Wrocław, w obszarze usług finansowych takiego podmiotu tutaj jeszcze nie było. Jako broker finansowy DG-INWEST z przytupem weszliśmy do miasta. Dziś możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że jesteśmy lokalnym liderem w świadczeniu usług finansowych dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Jako oddział DG-INWEST Wrocław oferujemy:

Kredyty w oddziale DG-INWEST Wrocław dla osób prywatnych

W portfolio produktów, które jako broker finansowy kierujemy do Klientów indywidualnych, znajdują się m.in.:

  • kredyt na mieszkanie lub budowę domu (kredyty hipoteczne),
  • kredyt na samochód (celowe kredyty samochodowe),
  • kredyt na spłatę zaciągniętych zobowiązań (kredyt konsolidacja),
  • kredyt dla zadłużonych (kredyty bez BIK),
  • leasing na samochód dla osoby prywatnej (leasing konsumencki).

Niezależnie od wybranego produktu, Klienta oraz wielkości zobowiązania, nasi eksperci i doradcy finansowi zawsze pracują tak samo profesjonalnie. Analizujemy potrzeby i sytuację finansową Klienta. Następnie wyszukujemy najlepszy produkt (np. poprzez szczegółowy kalkulator kredytu hipotecznego czy kalkulację kredytu gotówkowego). Jednocześnie dzięki współpracy z kilkudziesięcioma instytucjami finansowymi możemy naszym Klientom zaproponować niższe oprocentowanie kredytu.

Oferta oddziału DG-INWEST Wrocław dla firm

Jesteśmy też otwarci na wspieranie lokalnych przedsiębiorców. Pomagamy firmom w ubieganiu się o środki z zewnątrz (kredyty dla firm, kredyty inwestycyjne). Służymy też pomocą przy zakupie pojazdu w leasingu. Przygotowujemy najlepsze oferty na:

  • Leasing operacyjny samochodu – pojazd pozostaje w księgach leasingodawcy i to on dokonuje odpisów amortyzacyjnych. W koszty wpisuje się raty oraz opłatę wstępną.
  • Leasing finansowy samochodu – amortyzacja jest obowiązkiem leasingobiorcy.

Pomagamy też w obszarze faktoringu. Usługa faktoringu, zwłaszcza w dobie problemów z płatnościami kontrahentów w terminie, może uratować firmę od popadnięcia w spiralę długów. Jednak pod warunkiem, że koszty faktoringu będą niskie, a sama umowa skonstruowana z korzyścią dla Klienta, nad czym czuwają eksperci finansowi z oddziału DG-INWEST we Wrocławiu.

Broker finansowy DG-INWEST we Wrocławiu – kredyty online lub stacjonarnie

Wszystkimi siłami dążymy do tego, aby nasze usługi były konkurencyjne na rynku, a Klienci zaciągali zobowiązania na atrakcyjnych dla siebie warunkach. Dlatego do dyspozycji Klientów oddaliśmy ponad 200 specjalistów, którzy pracują online i w naszych oddziałach w całej Polsce, również we Wrocławiu.

Osoby prywatne i przedsiębiorców ze stolicy Dolnego Śląska zainteresowanych pozyskaniem finansowania, zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się przy ulicy Parafialnej 25. Możliwy jest też kontakt drogą telefoniczną (48 604 324 470) lub elektroniczną (wroclaw@dg-finanse.pl). Klientom z okolic Wrocławia polecamy też nasze oddziały w Bielawie (ul. Plac Wolności 4, tel.: 48 505 068 242, e-mail: bielawa@dg-finanse.pl) i Legnicy (ul. Gwiezdna 35C, tel.: +48 783 189 355, e-mail: legnica@dg-finanse.pl).

Znajdź nasz oddział w swoim regionie!

wrocław3

Bielawa
Plac Wolności 4
58-260 Bielawa
M + 48 505 068 242
bielawa@dg-finanse.pl
 Legnica
ul. Gwiezdna 35C
59-220 Legnica
M +48 783 189 355
legnica@dg-finanse.pl
Wrocław
ul. Parafialna 25
52-233 Wrocław
M + 48 604 324 470
wroclaw@dg-finanse.pl