Restrukturyzacja zadłużenia

Nasze usługi

Restrukturyzacja zadłużenia jest usługą skierowaną do przedsiębiorców i do klientów indywidualnych, którzy mają lub obawiają się w przyszłości pojawienia się trudności ze spłatą swojego zadłużenia, a także dla tych, którzy chcieliby z innych powodów zmniejszyć swoje obciążenia finansowe.

Restrukturyzacja zadłużenia polega na dostosowaniu struktury i rat spłaty Twojego zadłużenia do realnych Waszych możliwości finansowych.

Na co dzień współpracujemy ze specjalistami od spraw restrukturyzacji zadłużenia z firmą FinFix, która zajmie się profesjonalnie rozwiązaniem Twoich problemów finansowych.

W ramach usługi restrukturyzacji zadłużenia specjaliści (prawnicy, analitycy, ekonomiści) przeprowadzą analizę struktury zadłużenia i zaproponują najbardziej skuteczne rozwiązanie dopasowane do Waszych potrzeb i możliwości.

Dalsze kroki

Po pierwsze: Kontakt

Gdy pojawiają się pierwsze trudności ze spłatą zadłużenia lub od dłuższego czasu macie problemy ze spłatą zobowiązań i nie wiecie jak wyjść z tej spirali zadłużenia, przyjdźcie lub skontaktujcie się z nami. Pomożemy.

W trakcie rozmowy zapoznamy się z problemem, zgromadzimy wstępne informacje, a nasi specjaliści wstępnie ocenią na ile możemy Wam pomóc.

Po drugie: Kwestionariusz i wstępna analiza

Wypełnienie kwestionariusza informacyjnego to podstawa dalszej współpracy. Jest to zbiór niezbędnych informacji, jakie są nam potrzebne by Wam pomóc. Dodatkowo niezbędne będą nam dokumenty dotyczące poszczególnych długów, których analizę będziemy musieli przeprowadzić, aby przedstawić rozwiązanie.

Im bardziej dokładne informacje otrzymamy na wstępie, tym bardziej skuteczne będzie proponowane rozwiązanie. Dlatego warto poświęcić na to czas.

Analiza Waszej sytuacji i gromadzenie przez FinFix informacji nic Was nie kosztują.

Ten etap jest całkowicie bezpłatny.

Po trzecie: Zawarcie umowy

Umowę podpisujemy dopiero wtedy, gdy specjaliści będą wiedzieć jak mogą pomóc.

Do rozpoczęcia prac konieczne jest jeszcze wniesienie opłaty zgodnej z umową. Warunki wynagrodzenia są ustalane, w zależności od typu usługi i ilości spraw, które nam powierzycie.

Będziemy chcieli uzyskać najlepsze warunki finansowe jak najszybciej, niezależnie od tego że nasza umowa zawarta będzie aż na trzy miesiące. Do osiągnięcia sukcesu konieczna jest także Wasza sprawna współpraca w dostarczaniu nam informacji i dokumentów o jakie poprosimy.

Po czwarte: Restrukturyzacja

Na tym etapie specjaliści, działając w Waszym interesie, w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie prowadzi rozmowy z wierzycielami i negocjuje najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Rozwiązanie to będzie przedstawione do Waszej akceptacji.

W całym procesie zachowujecie pełną autonomię i kontrolę nad restrukturyzacją. W każdym momencie możecie uzyskać informację na temat etapów procesu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Również w sytuacjach podbramkowych zawsze możecie zadzwonić do naszych specjalistów i poprosić o radę.

Zakończenie

Po zaakceptowaniu proponowanego rozwiązania, otrzymasz od swych wierzycieli odpowiednie dokumenty zmieniające warunki spłat bądź wielkości zadłużenia do podpisu.

Jeżeli jeszcze czujesz się niepewnie i potrzebujesz dalszego wsparcia – bardzo chętnie go udzielimy. Nasi doradcy prawni, ekonomiczni i podatkowi chętnie doradzą.

Zawsze będziesz mógł liczyć na naszą pomoc i poradę.

Wsparcie jest na wyciągnięcie ręki. Rozmawiajmy.

Logo finfix