Zakup apartamentu w hotelu

Aparthotel / condohotel

Na rynku polskim coraz bardziej powszechne staje się inwestowanie w apartamenty w hotelu tzw. aparthotele. Jest to oddzielny lokal, który posiada oddzielną KW co sprawia ze jesteśmy jedynym właścicielem nieruchomości co daje nam dużo możliwości np. wzięcie kredytu czy sprzedaż w każdym momencie po cenie rynkowej.

Operator hotelowy, który wszystkim zarządza to przeważnie firma, która ma doświadczenie w prowadzeniu hotelu lub korzysta z franczyzy znanego hotelu. Operator przejmuje za nas prawie wszystkie obowiązki począwszy od znalezienia klienta po wykończenie i dbanie o nasz pokój jak również o przeprowadzaniu okresowych remontów czy modernizacji. Naszym działaniem praktycznie zostaje opłacenie podatku od nieruchomości.

DG – INWEST proponuje sprawdzone inwestycje, które są dobrze zarządzane z gwarantowaną stopą zwrotu przez operatora w wysokości 8 %. Inwestycje znajdują się nad morzem  w górach gdzie sezon trwa cały rok.

Pamiętajmy przy wyborze odpowiedniego operatora hotelowego, popatrzmy jakie ma doświadczenie co już wybudował i jak to funkcjonuje. Pamiętajmy też o lokalizacji oceńmy czy faktycznie i ilu klientów może przyjeżdżać do takiej inwestycji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, możemy ją wysłać do Państwa na maila lub osobiście obejrzeć ja na miejscu, zapraszamy też do wizyty lub noclegu w podobnej lokalizacji aby ocenić standard wykończenia i fachowość obsługi. Zapraszamy do kontaktu z licencjonowanymi doradcami nieruchomościowymi + 48 664 12 34 00

Pamiętaj zawsze możesz skredytować nieruchomość nawet w 80 % i z rat najmu spłacać ratę kredytu !!!!!

Apartamenty zaczynają się od 250 000 zł lub z miesięczną ratą 1 500 zł.

NIE CZEKAJ ILOŚĆ APARTAMENTÓW OGRANICZONA  – sprzedaliśmy już 60 % inwestycji w górach

zadzwoń to nic nie kosztuje – porównaj naszą ofertę z innymi + 48 664 12 34 00 lub 801 911 111