Faktoring dla firm

Faktoring dla firm to świetna alternatywa do kredytu a limit faktoringowy nie obniża zdolności finansowej firmy. Faktoring pozwala poprawić płynność już od 1 % miesięcznie.

Zalety Faktoringu dla firm

  • Duże limity globalne
  • Poprawia płynność finansową
  • Ciężar pilnowania płatności przechodzi na Faktora
  • Faktor sam windykuje należności
  • Nie obniża zdolności finansowej
  • Dzięki środkom poprawiamy przychody w firmie

Faktoring dla firm
Faktoring dla firm – krok po kroku

  1. Wybierz kontrahentów i prześlij nam ich NIP
  1. Ustalamy wspólnie limit globalny
  1. Podpisujemy umowę

Pamiętaj że zdolność finansową opieramy głównie na kondycji Twoich kontrahentów. Jeśli masz stratę w firmie lub widniejesz w bazach BIK lub KRD nic nie stoi na przeszkodzie otrzymania limitu w Faktoringu dla firm. Uzyskane środki możesz przeznaczyć na wybrane przez Ciebie faktury np. w faktoringu odwrotnym – możemy płacić w ramach limitu Twoje zobowiązania a Ty zwrócisz środki w dogodnym dla Ciebie terminie.

FAKTORING ONLINE – 15 MIN

Dokładnie potrzebujesz tylko 15 minut aby samemu przeprowadzić całą transakcję, nie wychodząc z domu lub biura. Wystarczy wejść na właściwy link faktoringu do 50 000 zł lub od 50 000 do 250 000 zł  i mieć przy sobie fakturę lub faktury do sprzedania w faktoringu.

FAKTORING DO 250 000 PLN

W faktoringu do 250 000 zł nie podpisujesz umowy sam określasz jaka faktura będzie przez Ciebie sprzedana. Otrzymasz 100 % wartości faktury, minimalna kwota to 500 zł netto i minimalny okres to 14 dni.

WEJDŹ NA PONIŻSZY LINK – FAKTORING DO 250 000 PLN

DOSTĘPNY 24H / 7 DNI W TYGODNIU 

faktoring dla firmy

FAKTORING OD 50 000 DO 1 000 000 PLN

W faktoringu od 50 000 do 250 000 zł po pozytywnej weryfikacji otrzymasz kurierem umowę do podpisania i będzie pobrana jednorazowa prowizja w wysokości 2%. Poniżej  wykaz dostępnych limitów i miesięczne stawki:

Limit 50 000 zł990 zł
Limit 100 000 zł1 850 zł
Limit 150 000 zł2 250 zł
Limit 200 000 zł2 650 zł
Limit 250 000 zł3 250 zł

WEJDŹ NA PONIŻSZY LINK – FAKTORING DO 250 000 PLN

DOSTĘPNY 24H / 7 DNI W TYGODNIU 

Faktoring dla firmy

FAKTORING ODWROTNY – limit do 50 tys.

W faktoringu odwrotnym możemy sfinansować Twoje faktury, które powinieneś opłacić, finansowanie rozłożymy na dogodny dla Ciebie okres nawet do 180 miesięcy.

WEJDŹ NA PONIŻSZY LINK

DOSTĘPNY 24H / 7 DNI W TYGODNIU

Faktoring dla firm a kredyt

Faktoring dla firm pozwala w formie wypłaty zaliczek do 90 % z każdej faktury na poprawienie płynności finansowej przy nie zmienionych zdolnościach kredytowych. Faktoring często stosowany jest wraz z kredytem obrotowym jako uzupełnienie aktywów obrotowych przedsiębiorstwa. Dużą różnicą na plus faktoringu jest przejęcie przez Faktora pilnowanie i windykacja należności od naszych dostawców i klientów. Dodatkowo każdą transakcję możemy zabezpieczyć na wypadek braku płatności przez dłużnika wykupując odpowiednie ubezpieczenie i w tedy mówimy o faktoringu be regresu, czyli jeśli kontrahent nie zapłacił to ubezpieczenie pokrywa straty w firmie faktoringowej.

Faktoring dla firm

Faktoring dla firm ma zastosowanie w wielu branżach produkcyjnych, usługowych i przede wszystkim w handlowych. Faktoring może być przeznaczony nawet dla jednego kontrahenta i sam decydujesz, które faktury idą do płatności przez Faktora wysyłając je mailem. Faktoring dla firm to również przejrzystość transakcji i bezpieczeństwo gdyż Faktor sprawdza kontrakty, umowy, które mogą być niekorzystne dla Ciebie.

Sprawdź swój limit globalny

Poznaj warunki dla Twojej firmy

Zadzwoń już teraz a pieniądze otrzymasz szybciej  

Faktoring dla firm

Tagi: Faktoring dla firm, faktoring firmowy