Faktoring dla firm

Faktoring dla firm to świetna alternatywa do kredytu a limit faktoringowy nie obniża zdolności finansowej firmy. Faktoring pozwala poprawić płynność już od 1 % miesięcznie.

Zalety Faktoringu dla firm

  • Duże limity globalne
  • Poprawia płynność finansową
  • Ciężar pilnowania płatności przechodzi na Faktora
  • Faktor sam windykuje należności
  • Nie obniża zdolności finansowej
  • Dzięki środkom poprawiamy przychody w firmie

 

Faktoring dla firm Faktoring dla firm – krok po kroku

  1. Wybierz kontrahentów i prześlij nam ich NIP
  2. Ustalamy wspólnie limit globalny
  3. Podpisujemy umowę

Pamiętaj że zdolność finansową opieramy głównie na kondycji Twoich kontrahentów. Jeśli masz stratę w firmie lub widniejesz w bazach BIK lub KRD nic nie stoi na przeszkodzie otrzymania limitu w Faktoringu dla firm. Uzyskane środki możesz przeznaczyć na wybrane przez Ciebie faktury np. w faktoringu odwrotnym – możemy płacić w ramach limitu Twoje zobowiązania a Ty zwrócisz środki w dogodnym dla Ciebie terminie.

FAKTORING ONLINE – 15 MIN

Dokładnie potrzebujesz tylko 15 minut aby samemu przeprowadzić całą transakcję, nie wychodząc z domu lub biura. Wystarczy wejść na właściwy link faktoringu do 50 000 zł lub od 50 000 do 250 000 zł  i mieć przy sobie fakturę lub faktury do sprzedania w faktoringu.

FAKTORING DO 50 000 PLN

W faktoringu do 50 000 zł nie podpisujesz umowy sam określasz jaka faktura będzie przez Ciebie sprzedana. Otrzymasz 100 % wartości faktury, minimalna kwota to 500 zł netto i minimalny okres to 14 dni.

WEJDŹ NA PONIŻSZY LINK – FAKTORING DO 50 000 PLN

DOSTĘPNY 24H / 7 DNI W TYGODNIU 

faktoring dla firmy

FAKTORING OD 50 000 DO 250 000 PLN

W faktoringu od 50 000 do 250 000 zł po pozytywnej weryfikacji otrzymasz kurierem umowę do podpisania i będzie pobrana jednorazowa prowizja w wysokości 2%. Poniżej  wykaz dostępnych limitów i miesięczne stawki:

Limit 50 000 zł 990 zł
Limit 100 000 zł 1 850 zł
Limit 150 000 zł 2 250 zł
Limit 200 000 zł 2 650 zł
Limit 250 000 zł 3 250 zł

WEJDŹ NA PONIŻSZY LINK – FAKTORING DO 250 000 PLN

DOSTĘPNY 24H / 7 DNI W TYGODNIU 

Faktoring dla firmy

 

Faktoring dla firm a kredyt

Faktoring dla firm pozwala w formie wypłaty zaliczek do 90 % z każdej faktury na poprawienie płynności finansowej przy nie zmienionych zdolnościach kredytowych. Faktoring często stosowany jest wraz z kredytem obrotowym jako uzupełnienie aktywów obrotowych przedsiębiorstwa. Dużą różnicą na plus faktoringu jest przejęcie przez Faktora pilnowanie i windykacja należności od naszych dostawców i klientów. Dodatkowo każdą transakcję możemy zabezpieczyć na wypadek braku płatności przez dłużnika wykupując odpowiednie ubezpieczenie i w tedy mówimy o faktoringu be regresu, czyli jeśli kontrahent nie zapłacił to ubezpieczenie pokrywa straty w firmie faktoringowej.

Faktoring dla firm

Faktoring dla firm ma zastosowanie w wielu branżach produkcyjnych, usługowych i przede wszystkim w handlowych. Faktoring może być przeznaczony nawet dla jednego kontrahenta i sam decydujesz, które faktury idą do płatności przez Faktora wysyłając je mailem. Faktoring dla firm to również przejrzystość transakcji i bezpieczeństwo gdyż Faktor sprawdza kontrakty, umowy, które mogą być niekorzystne dla Ciebie.

 

Sprawdź swój limit globalny

Poznaj warunki dla Twojej firmy

Zadzwoń już teraz a pieniądze otrzymasz szybciej  

Faktoring dla firm

Tagi: Faktoring dla firm, faktoring firmowy